در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح ۵ کیلومتر از پروژه محور بجنورد - جنگل گلستان

  محور بجنورد - جنگل گلستان یکی از مسیرهای پرتردد در کشور است و هر ساله میلیون‌ها مسافر و زائر از این مسیر عبور می‌کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت : با حضور معاون امور عمرانی استاندار ، پنج کیلومتر از پروژه راهسازی بجنورد - جنگل گلستان به بهره‌برداری رسید .

  علی‌اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد : در آستانه سفرهای نوروزی بهره‌برداری از قطعه مملجه تا محدوده روستای تاتار آغاز شد و این قطعه به صورت چهارخطه زیر بار ترافیک رفت . ساخت این راه توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور در حال اجراست و این اداره کل برای تسریع در زمان بهره‌برداری تأمین بخشی از اعتبارات ایمنی را تقبل کرده است .

  وی تصریح کرد : برای نصب حدود هشت کیلومتر گاردریل و انجام خط‌کشی این مسیر ، حدود هفت میلیارد ریال هزینه شده است . محور بجنورد - جنگل گلستان یکی از مسیرهای پرتردد در کشور است و هر ساله میلیون‌ها مسافر و زائر از این مسیر عبور می‌کنند .
  مطالب مرتبط

  تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل‌ونقل

  تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل‌ونقل

  از نکات با اهمیت و اساسی در خصوص این کمیسیون آن است که ضمن کوتاه کردن فاصله زمانی بین کشف تخلف تا صدور تصمیم قانونی ، محدود به مکان و زمانی خاص نبوده و در هر نقطه از کشور که فرآیند حمل و نقل ساری و جاری باشد می تواند نسبت به کشف تخلف و اتخاذ تصمیم قانونی اقدام نمایند .

  |

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  این پاسگاه به دلیل قرار گرفتن در مسیر جنوب و جنوب شرق ، علاوه بر تأثیر مثبتی که بر ایمنی حمل‌ونقل در لرستان دارد نقش بسزایی نیز در تأمین امنیت و خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی و عتبات عالیات خواهد داشت .

  |

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  این قطعه دارای دو دستگاه تونل به صورت رفت و برگشت هرکدام به طول ۵۳۸ متر و در مجموع‌ ۱۰۷۶ متر است که عملیات اجرایی یکی از تونل‌ها به اتمام رسیده و با اتمام حفاری یک تونل ، تحکیم و لاینینگ تونل دیگر آغاز شده است .

  |

  نظرات کاربران