در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • همکاری شهر فرودگاهی امام خمینی و شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن

  تمامی ایده‌ها و طرح‌های مرتبط با شهر فرودگاهی اعم از خدمات استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از حمایت‌های شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در زمینه‌های مختلف بهره‌مند شوند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن با امضای شهرام آدم‌نژاد و حمید یاری مدیران عامل این شرکتها منعقد گردید .

  هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه گسترش فرهنگ کارآفرینی و حمایت از فعالیت‌های کارآفرینان در حوزه‌های مربوط به خدمات فرودگاهی و بهبود تجربه مسافران در فرودگاه با استفاده از خدمات نوین بیان شد .

  مهندس شهرام آدم نژاد در مراسم امضای این تفاهم‌نامه به حمایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از ایده‌های مرتبط با خدمات فرودگاهی اشاره کرد و افزود : تمامی ایده‌ها و طرح‌های مرتبط با شهر فرودگاهی اعم از خدمات استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از حمایت‌های شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در زمینه‌های مختلف بهره‌مند شوند .

  رئیس هیئت مدیره‌ شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : دانش‌جویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا که پایان‌نامه خود را در ارتباط با شهر فرودگاهی و خدمات و ایده‌های مرتبط به آن تنظیم کنند نیز می‌توانند از حمایت‌های این مجموعه استفاده کنند .

  مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در پایان بیان داشت : مردم بیشترین نفع را از محصولات و خدمات استارت‌آپ‌ها می‌برند و توجه به این مطلب در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران در دستور کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  ایران با بحران لجستیک روبرو است و این یکی از چند بحران بزرگ کشور است . نبود نظام لجستیک یکی از علل هزینه های بسیار زیاد در کشور است . حتی می‌توان ترافیک شهرهای بزرگ را نیز با نبود نظام لجستیک مرتبط دانست .

  |

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  با توجه به اعمال محدودیت های ترافیکی در روز ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ همان روز در آزادراه تهران - قم مسافرانی که عازم فرودگاه هستند باید از آزادراه تهران - ساوه به فرودگاه امام تردد کنند .

  |

  نظرات کاربران