در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برگزاری مراسم گرامیداشت روز زن در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  جایگاه بانوان و شرایط کاری آن‌ها در وزارت راه و شهرسازی از اهمیت بالایی برخوردار است و سعی می‌شود خواسته‌های بانوان شاغل با جدیت هر چه تمام تر پیگیری شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مراسم گرامیداشت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن در سالن اجتماعات هتل بین المللی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار شد .

  در این مراسم که با حضور مهندس شهرام آدم ‌نژاد مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، اعضای هیئت مدیره و همچنین خانم دکتر عرفانیان ، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور بانوان برگزار شد از زحمات بانوان مجموعه تقدیر و تشکل به عمل آمد .

  در این مراسم آدم‌ نژاد ضمن تبریک این روز فرخنده از نقش مهم بانوان در جامعه گفت و افزود : در هیئت مدیره شرکت تلاش می ‌شود تا سهم بانوان در بخش مدیریتی شرکت ارتقاء پیدا کند چرا که بیش از ۹۰ درصد بانوان مجموعه تحصیلاتی بالاتر از کارشناسی دارند و همچنین تجربه نشان داده بانوان مسئولیت‌های محوله را به نحو احسن مدیریت می‌کنند .

  در ادامه این مراسم خانم دکتر عرفانیان ، مشاور وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن از زحمات بانوان شاغل در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تقدیر کرد و گفت : جایگاه بانوان و شرایط کاری آن‌ها در وزارت راه و شهرسازی از اهمیت بالایی برخوردار است و سعی می‌شود خواسته‌های بانوان شاغل با جدیت هر چه تمام تر پیگیری شود .

  در پایان مراسم نیز ضمن پذیرایی از مدعوین ، هدیه‌ای به رسم یادبود به بانوان اهدا شد .
  مطالب مرتبط

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  ایران با بحران لجستیک روبرو است و این یکی از چند بحران بزرگ کشور است . نبود نظام لجستیک یکی از علل هزینه های بسیار زیاد در کشور است . حتی می‌توان ترافیک شهرهای بزرگ را نیز با نبود نظام لجستیک مرتبط دانست .

  |

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  با توجه به اعمال محدودیت های ترافیکی در روز ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ همان روز در آزادراه تهران - قم مسافرانی که عازم فرودگاه هستند باید از آزادراه تهران - ساوه به فرودگاه امام تردد کنند .

  |

  نظرات کاربران