در حال بارگذاری ...
 • اعلام محدودیت‌های ترافیکی در ایام تعطیلات نوروز ۹۷

  تردد کامیون های حامل کود شیمیایی در ایام تعطیلات پایان اسفندماه و نوروز به جز تاریخ های ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه و همچنین ۴ ، ۵ ، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۷ با رعایت مقررات و ضوابط در جاده های سراسر کشور به جز محورهای هراز و کندوان بلامانع می باشد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز ۹۷ و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی ، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی از تاریخ ۲۴ اسفند ماه تا پایان ۱۷ فروردین ماه ۹۷ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور در محورهای مواصلاتی سراسر کشور اجرا خواهد شد .

  عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه ها و بزرگراه ها ، محورهای  کرج – چالوس ، هراز ، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب نماید ممنوع می باشد .

  در تمامی محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می گردد ، عبور و مرور انواع تریلر ، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی  یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می گردد که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند . همچنین تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳ فروردین ۹۷ در کلیه محورهای برون شهری کشور ممنوع می باشد .

  گفتنی است تردد کامیون های حامل کود شیمیایی در ایام تعطیلات پایان اسفندماه و نوروز به جز تاریخ های ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه و همچنین ۴ ، ۵ ، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۷ با رعایت مقررات و ضوابط در جاده های سراسر کشور به جز محورهای هراز و کندوان بلامانع می باشد .

  این گزارش می افزاید هم وطنان گرامی جهت آگاهی از محدودیت های محوری استان های مختلف می توانند با مراجعه به سایت مرکز مدیریت راه های کشور به نشانی http://www.141.ir ، تلفن گویا و پاسخگوی ۱۴۱ ، اپلیکیشن تلفن همراه ۱۴۱ ، رباط و تلگرام ۱۴۱ به آخرین اخبار و اطلاعیه ها دسترسی پیدا کنند ، همچنین پیامک ۱۰۰۰۱۴۱و ۲۰۰۰۱۴۱ به طور شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان و مسافران از آخرین وضعیت راه‌ها می‌باشد .
  مطالب مرتبط

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  موارد مهمی از جمله تحلیل آمار و اطلاعات تبادل تجاری ، ضرورت از سرگیری حمل‌ونقل مسافری ، ضرورت رفع موانع بازرسی‌ها و تخلیه‌های دوباره در مرزها ، الحاق ایران به کنوانسیون تردد ثالث ، ضرورت رفع موانع تاخیرات نظارت بهداشتی ، مشکلات پرداخت عوارض و جرائم توسط رانندگان ایران ، ...

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  با توجه به استقرار تعدادی از ماشین‌آلات و نیروهای راهداری در استان‌های خسارت دیده در سیل ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در چند روز آینده در محورهای مواصلاتی که درگیر بارش برف و باران می‌شوند ، آمادگی کامل برای خدمت رسانی به هم‌وطنان دارد .

  |

  خسارت ۳ هزار میلیارد ریالی به راه‌های استان کرمان بر اثر سیلاب

  خسارت ۳ هزار میلیارد ریالی به راه‌های استان کرمان بر اثر سیلاب

  جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه‌ها بیش از ۶۳۳ میلیارد ریال به راه‌های راور ، ۴۸۷ میلیارد ریال به راههای شهداد ، ۳۲۲ میلیارد ریال به راههای سیرجان ، ۲۸۵ میلیارد ریال به راه‌های کرمان و راین، ۲۰۹ میلیارد ریال به راههای بردسیر، ۲۰۲ میلیارد ریال به راههای شهربابک خسارت زده است .

  |

  نظرات کاربران