در حال بارگذاری ...
 • رفع نواقص ۲۵۰ کیلومتر سیستم روشنایی جاده‌های استان مرکزی

  در طی شش ماه گذشته عملیات احداث سیستم روشنایی در مقاطع حادثه‌خیز نیز انجام شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مرکزی از تعمیر و نگهداری ۲۵۰ کیلومتر از سیستم روشنایی جاده‌های استان خبر داد و گفت : این تعمیرات به منظور رفاه حال کاربران و مسافران جاده‌ای برای ایام نوروز تعمیر شده‌اند .

  علی زندی فر با اشاره به اصلاح و رفع نواقص و اتصالی‌ها در کل ۲۵۰ کیلومتر روشنایی موجود افزود : همچنین کابل‌های سرقتی آزادراه ساوه - تهران ، اراک - راهجرد ، کابل سرقتی و تجهیزات داخل تابلوهای فرمان محور اراک - بروجرد در چند نقطه مختلف از سوی اداره ایمنی راه و حریم اصلاح شد .

  وی از تکمیل و بهره‌برداری از سیستم روشنایی محور ساوه - تهران قدیم به طول یک کیلومتر با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت : سیستم روشنایی تقاطع خان‌آباد محور ساوه - بوئین زهرا به طول یک هزار و ۲۰۰ متر با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ میلیون ریال و سیستم روشنایی پیچ پنجعلی محور اراک - توره به طول دو کیلومتر با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۶۰۰ میلیون ریال تکمیل و به بهره‌برداری رسید .

  زندی فر با اشاره به شروع عملیات احداث روشنایی محور ساوه - تهران قدیم به طول ۲.۵ کیلومتر تصریح کرد : همچنین در طی شش ماه گذشته عملیات احداث سیستم روشنایی در مقاطع حادثه‌خیز نیز انجام شده است .

  این مقام مسئول ادامه داد : تقاطع ازنوجان محور خمین - محلات ، تقاطع شیرین‌آباد محور فرمهین - خنجین ، تقاطع فرنق محور خمین - الیگودرز ، گردنه حادثه‌خیز پل راهدار محور ساوه - همدان قدیم و پیچ ۹۰ درجه حادثه‌خیز محمودآباد محور آشتیان -راهجرد به طول ۷۰۰ متر احداث روشنایی برای این محورها انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  لزوم بازتعریف مدیریت سیلاب در راه و راه‌آهن

  لزوم بازتعریف مدیریت سیلاب در راه و راه‌آهن

  رخداد‌های ناشی از سیل علاوه بر آثار مخرب بر جان و مال هموطنان ، زیرساخت‌های کشور به ویژه شبکه حمل‌ونقل را به شدت تحت تاثیر قرار داد ، لذا ضرورت دارد اقدامات پیشگیرانه قبل از وقوع هرگونه رخداد مجدد ، همچنین مقابله در زمان آن انجام و شرایط حمل‌ونقل برای امداد رسانی و کمک به ...

  |

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  موارد مهمی از جمله تحلیل آمار و اطلاعات تبادل تجاری ، ضرورت از سرگیری حمل‌ونقل مسافری ، ضرورت رفع موانع بازرسی‌ها و تخلیه‌های دوباره در مرزها ، الحاق ایران به کنوانسیون تردد ثالث ، ضرورت رفع موانع تاخیرات نظارت بهداشتی ، مشکلات پرداخت عوارض و جرائم توسط رانندگان ایران ، ...

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  با توجه به استقرار تعدادی از ماشین‌آلات و نیروهای راهداری در استان‌های خسارت دیده در سیل ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در چند روز آینده در محورهای مواصلاتی که درگیر بارش برف و باران می‌شوند ، آمادگی کامل برای خدمت رسانی به هم‌وطنان دارد .

  |

  نظرات کاربران