در حال بارگذاری ...
 • رفع نواقص ۲۵۰ کیلومتر سیستم روشنایی جاده‌های استان مرکزی

  در طی شش ماه گذشته عملیات احداث سیستم روشنایی در مقاطع حادثه‌خیز نیز انجام شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مرکزی از تعمیر و نگهداری ۲۵۰ کیلومتر از سیستم روشنایی جاده‌های استان خبر داد و گفت : این تعمیرات به منظور رفاه حال کاربران و مسافران جاده‌ای برای ایام نوروز تعمیر شده‌اند .

  علی زندی فر با اشاره به اصلاح و رفع نواقص و اتصالی‌ها در کل ۲۵۰ کیلومتر روشنایی موجود افزود : همچنین کابل‌های سرقتی آزادراه ساوه - تهران ، اراک - راهجرد ، کابل سرقتی و تجهیزات داخل تابلوهای فرمان محور اراک - بروجرد در چند نقطه مختلف از سوی اداره ایمنی راه و حریم اصلاح شد .

  وی از تکمیل و بهره‌برداری از سیستم روشنایی محور ساوه - تهران قدیم به طول یک کیلومتر با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت : سیستم روشنایی تقاطع خان‌آباد محور ساوه - بوئین زهرا به طول یک هزار و ۲۰۰ متر با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ میلیون ریال و سیستم روشنایی پیچ پنجعلی محور اراک - توره به طول دو کیلومتر با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۶۰۰ میلیون ریال تکمیل و به بهره‌برداری رسید .

  زندی فر با اشاره به شروع عملیات احداث روشنایی محور ساوه - تهران قدیم به طول ۲.۵ کیلومتر تصریح کرد : همچنین در طی شش ماه گذشته عملیات احداث سیستم روشنایی در مقاطع حادثه‌خیز نیز انجام شده است .

  این مقام مسئول ادامه داد : تقاطع ازنوجان محور خمین - محلات ، تقاطع شیرین‌آباد محور فرمهین - خنجین ، تقاطع فرنق محور خمین - الیگودرز ، گردنه حادثه‌خیز پل راهدار محور ساوه - همدان قدیم و پیچ ۹۰ درجه حادثه‌خیز محمودآباد محور آشتیان -راهجرد به طول ۷۰۰ متر احداث روشنایی برای این محورها انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  معرفی سرپرست جدید دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری

  معرفی سرپرست جدید دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری

  تسهیل در انجام فرآیندها ، انجام کار تیمی ، انجام مستمر و دقیق فرآیندهای جاری و لزوم حضور کارشناسان و مسولان این حوزه در استانها و بررسی میدانی وضعیت ایمنی راهها اعم از روشنایی ، علایم ایمنی و نظایر آن با توجه به اهمیت بحث ایمنی در تامین سلامت سفرهای هموطنان ، بسیار حایز اهمیت ...

  |

  ضرورت تسریع در روند فعالیت های راهداری و نگهداری راه های جنوب استان کرمان

  ضرورت تسریع در روند فعالیت های راهداری و نگهداری راه های جنوب استان کرمان

  با توجه به این که حمل قسمت اعظمی از محصولات کشاورزی جنوب کرمان به مبادی خارج از استان از طریق جاده انجام می شود ، وجود زیر ساخت های مناسب برای تردد ناوگان حمل و نقلی بیشتر برای حمل محصولات کشاورزی ضروری است .

  |

  نظرات کاربران