در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ابلاغ قرارداد احداث و توسعه ترمینال ۳ فرودگاه بین المللی تبریز

  اجرای این قرارداد کیفیت خدمات به مردم در فرودگاه شهید مدنی تبریز را بیشتر از پیش خواهد کرد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، قرارداد پروژه احداث و توسعه ترمینال ۳ فرودگاه بین المللی تبریز با اعتبار بالغ بر پنجاه میلیارد ریال ابلاغ شد .

  قرارداد پروژه احداث و توسعه ترمینال ۳ فرودگاه بین المللی تبریز با اعتبار بالغ بر پنجاه میلیارد ریال ، هشتم اسفند از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ، ابلاغ شد .

  گفتنی است ، اجرای این قرارداد کیفیت خدمات به مردم در فرودگاه شهید مدنی تبریز را بیشتر از پیش خواهد کرد .
  مطالب مرتبط

  تشریح روند همکاری مهندسان ارتباطات و ناوبری در عملیات وارسی پروازی

  تشریح روند همکاری مهندسان ارتباطات و ناوبری در عملیات وارسی پروازی

  خلبان ها در عملیات های پروازی از دستگاه ها و سیستم های متفاوتی استفاده می کنند که اغلب این دستگاه ها در اختیار همکاران مراقبت پرواز قراردارند تا بتوانند با پرواز در ارتباط باشند و اطلاعات لازم را ارسال یا دریافت کنند . سامانه های کمک ناوبری بدون هیچ واسطه مستقیما مورد استفاده ...

  |

  تشریح اقدامات شرکت فرودگاه ها برای تسهیل عملیات حج سال ۹۷

  تشریح اقدامات شرکت فرودگاه ها برای تسهیل عملیات حج سال ۹۷

  بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت اعزام در فرودگاه اصفهان و اهواز و شیراز و همدان و کرمان و یزد و بیرجند و بندر عباس و رشت توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و در فرودگاه‌های مشهد ، گرگان ، ساری ، تبریز ، ارومیه ، زاهدان ، کرمانشاه و اردبیل توسط هواپیمایی سعودی انجام خواهد شد .

  |

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  موردکاوی و تحلیل این اتهام زنی و لوازم جانبی آن، از جمله انتشار اسناد کاملاً محرمانه حساس‌ترین و استراتژیک‌ترین خرید صنعت هوانوردی کشور در رسانه‌ها ، با تکیه بر دعاوی نماینده یک شرکت انگلیسی رقیب، که در جای خود محترم است ، باید در فرصتی مناسب توسط متولیان امور امنیتی کشور ...

  |

  نظرات کاربران