در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تکذیب خبر پرواز خلبانان در هر شرایط آب و هوایی

  اولین گزارش از سانحه هوایی پرواز تهران - یاسوج چند روز گذشته به اطلاع ملت شریف ایران رسید و گزارش‌های بعدی نیز پس از تکمیل و تهیه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به شایعات مطرح شده در خصوص اجبار خلبانان برای پرواز در هر شرایط آب و هوایی تصریح کرد : مدعیان این موضوع مدارک خود را به سازمان هواپیمایی کشوری ارائه کنند و شایعات را از کسانی که شنیدید ، پیگیری کنید .

  علی عابدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با حضور در مراسم ترحیم جانباختگان سانحه هوایی تهران - یاسوج در مسجد قدس فرودگاه مهرآباد در جمع خبرنگاران ضمن تکذیب پرواز خلبانان در هر شرایط آب و هوایی تصریح کرد : کسانی که مدعی چنین سخنانی هستند حتما مدارک خود را به سازمان هواپیمایی کشوری ارائه کنند .

  وی افزود : اولین گزارش از سانحه هوایی پرواز تهران - یاسوج چند روز گذشته به اطلاع ملت شریف ایران رسید و گزارش‌های بعدی نیز پس از تکمیل و تهیه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت . همکاران ما در این سازمان بر اساس قوانین بین‌المللی کارگروه‌های ویژه‌ای در سازمان هواپیمایی کشوری جهت بررسی این حادثه تشکیل داده‌اند و امور مربوطه از جانب آن‌ها در حال پیگیری است .

  عابدزاده همچنین شایعاتی مربوط به استعفاء خویش از ریاست سازمان هواپیمایی کشوری را رد کرد و گفت : توصیه می‌شود پاسخ به این گونه سوالات را حتما از کسی که چنین اخباری را مطرح کرده پیگیری کنید .

   
  مطالب مرتبط

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  در حال حاضر در فرودگاه بین المللی آیت‌الله آیت‌اللهی لارستان به صورت هفتگی ۳ پرواز در مسیر تهران – لار – تهران ۵ پرواز در مسیر شارجه – لار – شارجه ، ۳ پرواز در مسیر دبی – لار – دبی ،۲ پرواز در مسیر کویت – لار – کویت و یک پرواز در مسیر قطر – لار – قطر و یک پرواز در مسیر اهواز ...

  |

  برگزاری جلسه هماهنگی عملیات حج در سازمان هواپیمایی کشوری

  برگزاری جلسه هماهنگی عملیات حج در سازمان هواپیمایی کشوری

  حج تمتع امسال با پروازهای تابستانی مصادف است . بنابراین لازم است که فرودگاه‌ها ، شرکت‌های هواپیمایی و هم سایر سرویس دهندگان مانند پلیس فرودگاه‌ها ، سپاه حفاظت هواپیمایی ، واحد سوختگیری ، هندلینگ و ... خود را به صورت مضاعف آماده کرده تا بتوانند به زائرین بیت الله حرام خدمت ...

  |

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  موردکاوی و تحلیل این اتهام زنی و لوازم جانبی آن، از جمله انتشار اسناد کاملاً محرمانه حساس‌ترین و استراتژیک‌ترین خرید صنعت هوانوردی کشور در رسانه‌ها ، با تکیه بر دعاوی نماینده یک شرکت انگلیسی رقیب، که در جای خود محترم است ، باید در فرصتی مناسب توسط متولیان امور امنیتی کشور ...

  |

  نظرات کاربران