در حال بارگذاری ...
 • تاکید بر کارایی و اهمیت مدیریت دیجیتال سیستم های لجستیک

  برخورداری از تکنولوژی های پیشرفته در کنار مدیریت اطلاعات موجود در کنار هم می‌توانند به تسهیل و تسریع امور بندری کمک کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر کمپانی ایتالیایی Circle Co گفت : تکنولوژی و مدیریت صحیح اطلاعات مکمل یکدیگر در تحقق بندر هوشمند است .

  لوکا اباتلو مدیر کمپانی ایتالیایی Circle Co در همایش بین‌المللی بندر هوشمند افزود : زنجیره لجستیک از اولویت‌های اساسی هوشمندسازی بنادر است و در بحث لجستیک نیز ، امنیت و ایمنی بندر مهم است . در بنادر هوشمند با کمک دستگاه‌های الکترونیکی کنترل به صورت دقیق انجام می‌شود . از طرفی در بندر هوشمند ، شرکت‌های مختلف امکان فعالیت و همکاری در کنار یکدیگر را دارند و در نهایت هر کدام به نتیجه دلخواه خود دست پیدا می‌کنند .

  سیستم یکپارچه مدیریت لجستیک در بنادر هوشمند

  اباتلو اظهار کرد : کل زنجیره لجستیک ، گمرک ،ایمنی و مباحث امنیتی به صورت همزمان و یکپارچه باید در سامانه مدیریت قابل کنترل باشد . سامانه دیجیتال مدیریت لجستیک بنادر هوشمند ، باعث افزایش کارایی و کاهش هزینه‌های بندر می‌شود و از ایجاد ترافیک جلوگیری می‌کند .

  تکنولوژی و مدیریت اطلاعات ؛ مکمل عملیات بندری هوشمند

  مدیر کمپانی ایتالیایی Circle Co با تاکید بر کارایی و اهمیت مدیریت دیجیتال سیستم های لجستیک عنوان کرد : سیستم های هوشمند در مواردی تا ۴۰ درصد از هزینه‌های جابجایی بندر را کاهش می‌دهند . برخورداری از تکنولوژی های پیشرفته در کنار مدیریت اطلاعات موجود در کنار هم می‌توانند به تسهیل و تسریع امور بندری کمک کنند .
  مطالب مرتبط

  انجام عملیات تخلیه بزرگترین کشتی و اولین محموله ذرت در بندر چابهار

  انجام عملیات تخلیه بزرگترین کشتی و اولین محموله ذرت در بندر چابهار

  بر اساس مطالعاتی که در گذشته انجام شده است و به تصویب رسیده است مبنای سرمایه گذاری قرارداد ۴ فاز برای توسعه بندر چابهار لحاظ شده است . با عملیاتی شدن این ۴ فاز ، ظرفیت این بندر استراتژیک به ۷۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تن می رسد .

  |

  بهینه سازی کشتی ها با کمک ۷۵۰ میلیون یورویی بانک سرمایه گذاری اروپا

  بهینه سازی کشتی ها با کمک ۷۵۰ میلیون یورویی بانک سرمایه گذاری اروپا

  برنامه ارائه شده توسط سازمان جهانی دریانوردی به منظور کاهش ۵۰ درصدی انتشار گازهای گلخانه ای تا سال ۲۰۵۰ نسبت به سال ۲۰۰۸ بدین معنی است که راهکارهای کوتاه مدت برای رسیدن به این هدف باید در نظر گرفته شود .

  |

  استفاده از بویه های مجازی در بندر امام خمینی (ره) طی سال گذشته

  استفاده از بویه های مجازی در بندر امام خمینی (ره) طی سال گذشته

  سازمان بنادر و دریانوردی در سال های گذشته ارتباط نزدیکی با موسسه بین المللی هیدروگرافی و سازمان نقشه برداری در تهیه نقشه های دریایی داشته است . ماحصل همکاری های ایران در ۷ سال گذشته با این موسسه تهیه ۶۰ نقشه دریایی توسط پریمار بوده است .

  |

  نظرات کاربران