در حال بارگذاری ...
 • داود کشاورزیان مسئول رسیدگی به طرح های مهم وزارت راه و شهرسازی شد

  متذکر می‌گردد که این سمت ، همطراز معاون وزیر می‌باشد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، با حکم وزیر راه و شهرسازی ، داود کشاورزیان به سمت مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور طرح‌های مهم منصوب شد .

  متن حکم دکتر عباس آخوندی خطاب به مهندس داود کشاورزیان به شرح زیر است :

  با سلام

  ضمن سپاس از خدمات شایسته جنابعالی در سمت معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاد‌ه‌ای به موجب این حکم به عنوان مشاور وزیر در امور طرح‌های مهم وزارت راه و شهرسازی منصوب می‌شوید . متذکر می‌گردد که این سمت ، همطراز معاون وزیر می‌باشد .

  عباس آخوندی - وزیر
  مطالب مرتبط

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آخرین یافته های خود را در زمینه های روسازی ، ایمنی راه و ابنیه فنی در مجلات معتبر علمی بین المللی ISI انتشار داده است و اکثر مقالات منتشر شده به نام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ثبت شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل دفتر آمار ، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در کمیسیون ایمنی و حمل و نقل جاده ای استان گفت : اعتبار ...

  |

  اکنون سه هزار و ۸۰۰ دستگاه ناوگان اتوبوسی ، ۱۸ هزار دستگاه ناوگان سواری کرایه و ۱۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه ناوگان مینی بوس در کشور فرسوده است که باید بازسازی شود . قرار است سالانه سه هزار دستگاه سوای کرایه ، ۵۰۰ دستگاه اتوبوس و یک هزار دستگاه مینی بوس بازسازی شود .

  |

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای متعهد شد پیگیری لازم را جهت اجرای طرح مناسب سازی در فضاها و ابنیه واقع در مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی ، با اولویت مجتمع های خدماتی رفاهی درحال بهره برداری در دستور کار قرار دهد و به ادارات کل تابعه استانی خود نظارت و پیگیری مستمر را برای ...

  |

  ۲۸ دستگاه پل در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل ، ایلام ، گلستان ، قزوین ، گیلان ، فارس ، مازندران ، جنوب کرمان ، چهارمحال و بختیاری ، همچنین استان‌های کردستان، کرمانشاه ، البرز ، لرستان و هرمزگان تامین شده و در حال اجرا است و تعدادی هم بطور کامل نصب شده است .

  |

  نظرات کاربران