در حال بارگذاری ...
 • اجرای رزمایش تهدید زیستی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  هماهنگی‌های نهایی بین کارگروه‌های عهده‌دار رزمایش تهدید زیستی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) انجام گرفت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رزمایش تهدید زیستی در فرودگاه برای نخستین بار در کشور روز یکشنبه ۲۹ بهمن‌ماه سال جاری در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اجرا می‌شود .

  آخرین جلسه آمادگی رزمایش تهدید زیستی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مدیریت رستمی ، عضو هیئت مدیره و معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار شد .

  در این جلسه هماهنگی‌های نهایی بین کارگروه‌های عهده‌دار رزمایش تهدید زیستی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) انجام گرفت .

  در ادامه مسئولین و ارگان‌های مجری به بازخوانی و تمرین سناریوی رزمایش پرداختند تا به رفع نواقص و ناهماهنگی‌های احتمالی بپردازند .

  رزمایش تهدید زیستی در فرودگاه برای نخستین بار در کشور روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به اجرا می‌شود .




  مطالب مرتبط

  ضرورت هوشمندسازی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  ضرورت هوشمندسازی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  تلاشی که داشتیم این بود که بتوانیم به جای افتتاح با شتاب پروژه‌ها ، نقشه ای پایه‌ای برای توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تدوین کرده ، رابطه آن را با ساماندهی شهر تهران مشخص کنیم و ارتباط آن را با شبکه حمل و نقل پیش‌بینی کنیم .

  |

  تشریح جزییات ۸ پروژه عمرانی - توسعه‌ای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  تشریح جزییات ۸ پروژه عمرانی - توسعه‌ای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  ۲۳۰۰ متر توسعه ساختمان اداری در ترمینال یک یکی از اقدامات مهم انجام شده است . معمولا ایرلاین ها نسبت به مکانی که در زیرزمین در اختیار داشتند و در آن مستقر بودند ، اعتراض داشتند . این مکان شایسته مدیران و همکاران ایرلاین ها نبود . اما اکنون مکانی مناسب برای این عزیزان فراهم شده ...

  |

  نظرات کاربران