در حال بارگذاری ...
 • بروزرسانی زیر ساخت های مکانیکال فرودگاه مهرآباد پس از نیم قرن

  با هماهنگی اداره‎کل تجهیزات و سامانه‎های فرودگاهی این سیستم ها جهت بهبود سرویس دهی بهتر در راستای ارتقاء خدمات فرودگاهی به مسافرین با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال از اعتبارات شرکت فرودگاهها  فراهم خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل فرودگاه بین المللی مهراباد از نوسازی کلیه زیر ساخت های مکانیکال فرودگاه مهرآباد تا پایان سال 97 خبر داد .
  صفی نیا از خرید سامانه‎ها و تجهیزات زیر ساختی نوین به منظور نوسازی امکانات و تجهیزات مکانیکال در سیستم های برودتی فرودگاه مهرآباد خبر داد . خرید چنین سامانه‎هایی با این حجم و آن هم در بدترین شرایط تحریم ظالمانه برای اولین بار در تاریخ صنعت صورت گرفته است .

  فرودگاه مهرآباد با قدمتی چند ساله بهترین گزینه برای بروز رسانی این امکانات بود واین مهم با تلاش اداره کل تجهیزات وسامانه های فرودگاهی مدیران ستادی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران محقق گردید .
  مدیر کل فرودگاه گفت : با اشاره به اینکه روند نوسازی تجهیزات به سامانه‎های مدرن و به‎روز در دستور کار شرکت قرار گرفته است ، لذا در حال حاضر تجهیزاتی مکانیکال فرودگاه مهرآباد در همین راستا ،  از جمله دیزل ژنراتورها و دیگ های بخار و پکیچ ها و هواسازها و همچنین برج های خنک کننده سیستم های تاسیساتی ترمینال های فرودگاه مهراباد بروز شده است و قصد داریم که تا پایان سال 97 این زیر ساخت با امکانات جدید و مدرن به خدمات‎رسانی به مسافران بپردازند .

  وی با اشاره به اینکه تجهیزات جدید خریداری شده در این خصوص شامل زیر ساخت های تاسیساتی می باشد گفت : با هماهنگی اداره‎کل تجهیزات و سامانه‎های فرودگاهی این سیستم ها جهت بهبود سرویس دهی بهتر در راستای ارتقاء خدمات فرودگاهی به مسافرین با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال از اعتبارات شرکت فرودگاهها  فراهم خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  نصب و راه اندازی سیستم سرمایشی ترمینال حجاج فرودگاه تبریز

  نصب و راه اندازی سیستم سرمایشی ترمینال حجاج فرودگاه تبریز

  پیش از این سرمایش ترمینال حج فرودگاه تبریز توسط کولرهای آبی تامین می شد که با راه اندازی این سیستم توسط کارشناسان حوزه مکانیک اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاه تبریز سرمایش این ترمینال به صورت مطلوبی تامین می شود .

  |

  انجام نخستین پرواز حج تمتع سال ۹۷ فرودگاه همدان

  انجام نخستین پرواز حج تمتع سال ۹۷ فرودگاه همدان

  ساخت ترمینال حجاج فرودگاه با صرف اعتباری بالغ بر ۶۸ میلیارد ریال به پیشرفت ۴۰ درصدی رسیده است . این ترمینال ۴۵۱۰ متر مربع مساحت دارد برای تکمیل آن به ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم .

  |

  موفقیت روابط عمومی رجا در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  موفقیت روابط عمومی رجا در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  روابط عمومی رجا با ارائه مستندات فعالیت‌های انجام شده به دبیرخانه جشنواره موفق شد تا در سطح ملی در بخش‌های سرمقاله رتبه اول ، تبلیغات مکتوب رتبه دوم ، مصاحبه و بروشور رتبه‌های سوم کشور را کسب کند و در مراسم تقدیر از برگزیدگان این رویداد ملی با اهدای تندیس جشنواره و لوح ...

  |

  نظرات کاربران