در حال بارگذاری ...
 • افتتاح نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک در بندرعباس

  همزمان با برپایی نمایشگاه مذکور ، هر روزه نشستهای تخصصی و کارگاه های آموزشی در زمینه های گوناگون و حوزه لجستیک و حمل و نقل توسط شرکت تدبیر و تحول آما و با همکاری موسسه رهجو برگزار میگردد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک ، تجهیزات و خدمات وابسته ، دوشنبه مورخ ٢٣ بهمن ماه ساعت ١٩ در محل نمایشگاه بین المللی بندرعباس (سه راه جهانبار) افتتاح شد .

  آزاده مستعانی دبیر برگزاری نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل بندرعباس گفت : در این مراسم جناب آقای هندیان مشاور استاندار و مدیر کل دفتر امور اقتصادی و بازرگانی استانداری , آقای جناب آقای پورفخری ، مدیرکل راه آهن استان هرمزگان ، مدیرکل پست تراب زاده مدیرکل هواشناسی آقای رنجبر و آقای عباسی معاون بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت آقای حسامی مشاور مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای حضور داشتند و پس از مراسم افتتاح ضمن بازدید از غرفه ها با مدیران مجموعه ها و ادارات صحبت کرده ، با محصولات و خدمات آشنا شدند .

  در این نمایشگاه که در فضایی بالغ بر ٤٠٠٠ مترمربع برگزار میگردد انجمن های علمی و تخصصی از جمله انجمن لجستیک ایران ، انجمن شرکتهای حمل و نقل و بوژی داران ، شرکت های عقاب افشان ، ماموت ، ایران خودرو ، کرمان خودرو ، بانک تجارت و بیمه ما و بیمه سامان و شرکت های حمل و نقل حضور به هم رسانده اند .

  این نمایشگاه تا پنج شنبه ٢٦ بهمن هر روز از ساعت ١٦ الی ٢٢ دایر بوده و میزبان متخصصین ، مدیران و علاقمندان به صنعت لجستیک و حمل و نقل می باشد .

  دبیر برگزاری نمایشگاه افزود : همزمان با برپایی نمایشگاه مذکور ، هر روزه نشستهای تخصصی و کارگاه های آموزشی در زمینه های گوناگون و حوزه لجستیک و حمل و نقل توسط شرکت تدبیر و تحول آما و با همکاری موسسه رهجو برگزار میگردد . شرکت در این نشست ها و کارگاه ها برای همه کارشناسان و علاقمندان آزاد می باشد .
  مطالب مرتبط

  حضور قوی بخش خصوصی در نمایشگاه لجستیک بندرعباس

  حضور قوی بخش خصوصی در نمایشگاه لجستیک بندرعباس

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در پی برگزاری نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک در بندرعباس آزاده مستعانی دبیر برگزاری این رویداد از استقبال شرکت ها و مخاطبین و فعالیت انجمن های تخصصی و ...

  |

  بندر عباس میزبان فعالان صنعت لجستیک کشور

  بندر عباس میزبان فعالان صنعت لجستیک کشور

  بندرعباس از دیرباز به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی در همه حوزه های لجستیک و حمل و نقل اعم از زمینی ، هوایی ، ریلی و دریایی دارای جایگاه متمایز و ویژه ای بوده و به عنوان بزرگترین بندر و مهم ترین مرکز فعالیتهای اقتصادی و تجاری ایران ، در حال حاضر به دروازه ی اقتصادی و قطب لجستیک کشور ...

  |

  نظرات کاربران