در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش بیش از 28 درصدی تردد در جاده های استان لرستان

  محور‌های سه‌راهی چالان‌چولان – خرم‌آباد ، خرم‌آباد – سه‌راهی چالان‌چولان و کمربندی جنوبی خرم‌آباد (جنوب به شمال) محور‌های با بیشترین سهم تردد وسایل نقلیه سنگین در استان بودند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان گفت : طی هفته گذشته تردد وسایل نقلیه در محور‌های لرستان از مرز دو میلیون فراتر رفت .

  عباس شرفی گفت : در هفته گذشته دو میلیون و ۱۳۶ هزار و ۲۱۸ وسیله نقلیه در محور‌های استان لرستان تردد داشتند که نسبت به دوره قبل از آن با ۲۸.۴۶ درصد رشد همراه بود .

  وی با بیان اینکه سه‌راهی چالان‌چولان (بروجرد) - خرم‌آباد با ۹۶ هزار و ۵۹۳ تردد ثبت شده ، پرترددترین محور استان در هفته گذشته بود ، افزود : محور سه‌راهی چالان‌چولان – دورود و مسیر برعکس آن به ترتیب دومین و سومین محور پرتردد استان بودند .

  شرفی با اشاره به اینکه اوج تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۱۶ بوده است ، خاطرنشان کرد : آزادراه خرم‌آباد - پل‌زال با متوسط سرعت ۹۷.۱ کیلومتر در ساعت رکوددار بیشترین سرعت متوسط وسایل نقلیه در بین محور‌های مواصلاتی استان طی هفته گذشته بود و پس از آن دوربین‌های کنترل سرعت در دو محور آزادراه پل‌زال – خرم‌آباد و فیروزآباد – نورآباد بیشترین سرعت را ثبت نموده‌اند .

  وی افزود : محور‌های سه‌راهی چالان‌چولان – خرم‌آباد ، خرم‌آباد – سه‌راهی چالان‌چولان و کمربندی جنوبی خرم‌آباد (جنوب به شمال) محور‌های با بیشترین سهم تردد وسایل نقلیه سنگین در استان بودند .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  نظرات کاربران