در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح پروژه مجتمع بهزیستی و مجتمع فرهنگی – هنری شهرستان قدس

  نمای این پروژه بر مبنای معماری ایرانی – اسلامی طراحی شده است و همچنین در اجرا تمامی اصول مطابق با نشریه ٥٥ رعایت گردیده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، عملیات اجرای پروژه مجتمع بهزیستی و مجتمع فرهنگی – هنری شهرستان قدس که به همت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به اتمام رسیده است ، امروز ( شنبه) با حضور مسئولان استانداری تهران و مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران افتتاح گردید .

  مهندس امامی امین معاون امور هماهنگی و اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران ضمن تشکر و تمجید از زحمات مهندس محمد زاده او را مصداق بارز یک مدیر تمام قد جهادی دانست .

   همچنین مهندس محمد زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت : پروژه بهزیستی در مجموع ٢ میلیارد تومان اعتبار داشت که تاکنون یک میلیارد و ٢٠٠ میلیون تومان پول پیمانکار پرداخت شده است . در سال ٩٦ نیز مقرر شد ٤٥٣ میلیون تومان اعتبار از سوی استانداری و فرماندار کمک شود که البته این امر محقق نشده است .

  وی با بیان اینکه این پروژه یکی از مهمترین طرحهای شهرستان قدس در جهت استفاده راحت و کارامد برای معلولان و مددجویان است افزود : کلیه مباحث مقاوم سازی و طراحی مناسب جهت اقشار هدف ( معلولان) رعایت شده است . شایان ذکر است این مجتمع با ٤٠ نفر کارمند به ٣٠٠زن سرپرست خانوار و قریب به ٣٠٠٠ نفر معلول و مدد جو خدمت رسانی خواهد کرد .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه به ساخت پروژه مجتمع فرهنگی – هنری قدس اشاره کرد و گفت : این پروژه با هزینه ای بالغ بر ٣/٣ میلیارد تومان انجام شد . نمای این پروژه بر مبنای معماری ایرانی – اسلامی طراحی شده است و همچنین در اجرا تمامی اصول مطابق با نشریه ٥٥ رعایت گردیده است .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات اجرایی برنامه ملی بازآفرینی در محلات ناکارآمد شهری تهران

  آغاز عملیات اجرایی برنامه ملی بازآفرینی در محلات ناکارآمد شهری تهران

  مقاوم سازی واحدهای مسکونی در برابر زلزله ، توجه به آسیب های اجتماعی و بحث اشتغال و همچنین ارتقای سطح زندگی مردم از تصمیمات دولت برای بازآفرینی بود که در تهران نیز به آن توجه ویژه داشتیم .

  |

  افتتاح ۹۰ کیلومتر راه روستایی با روش نوین چیپ سیل

  افتتاح ۹۰ کیلومتر راه روستایی با روش نوین چیپ سیل

  پروژه مسکن مهر در پردیس با ۸۱ هزار واحد آغاز شده بود که با افتتاح‌های دهه فجر امسال تعداد واحدهای تحویل شده به متقاضیان به ۳۰ هزار واحد می‌رسد که ۲۰ هزار واحد از این تعداد در سال جاری افتتاح شده و کاری که در یکسال اخیر در شهر جدید پردیس انجام شده ، بی‌نظیر بوده است .

  |

  دولت به داد مسکن مهر پردیس برسد

  دولت به داد مسکن مهر پردیس برسد

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، احمد اصغری مهرآبادی روز دوشنبه در مراسم افتتاح پروژه های اداره کل راه و شهرسازی استان تهران که در شهرستان دماوند برگزار ...

  |

  نظرات کاربران