در حال بارگذاری ...
 • امضای قرارداد اپراتور ترمینال یک کانتینری مجتمع بندری شهید رجایی

  تجهیزات ترمینال یک کانتینری شامل تعداد ۱۰ دستگاه جرثقیل ریلی ساحلی و ۱۷ جرثقیل‌ RTG (ترانستینر) است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، قرارداد اپراتور ترمینال یک کانتینری مجتمع بندری شهید رجایی با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان هرمزگان به امضا رسید .

  امروز ۲۱ بهمن ماه در سفر استانی وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر به استان هرمزگان قرارداد اپراتور ترمینال یک کانتینری مجتمع بندری شهید رجایی به امضا رسید .

  این قرارداد به منظور ارائه خدمات بهتر در سطح بین‌المللی در ترمینال کانتینری شماره یک بندر شهید رجایی با مدیریت شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتا از متدها و تجهیزات پیشرفته استفاده می‌شود .

  به گفته عفیفی‌پور تجهیزات ترمینال یک کانتینری شامل تعداد ۱۰ دستگاه جرثقیل ریلی ساحلی و ۱۷ جرثقیل‌ RTG (ترانستینر) است . در این بندر مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) رعایت می‌شود . در اجرای این طرح کاهش مخاطرات زیست‌محیطی ، استقرار کامل کمیته‌های بررسی ، تجزیه و تحلیل حوادث و سوانح در تمام نواحی ، استقرار نظام ممیزی ، آموزش‌های لازم به کارکنان ، ایمن‌سازی سیستم حمل ونقل و نگهداری کالاهای خطرناک و همچنین کاهش پتانسیل‌های خطر موجود در محوطه‌های عملیاتی و تجهیزات بندری و دریایی به پایین‌ترین سطح در دستور کار قرار گرفته است .
  مطالب مرتبط

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  وی قرار است در این سفر ضمن بازدید از فرودگاه سبزوار از پروژه بهسازی سبزوار - خوشاب ، راه‌آهن آنتنی سبزوار ، محور سلطان آباد - جوین ، محور جوین - جغتای ، محور جغتای - سه راهی برغمد ، سه راهی برغمد - سبزوار و داورزن - کاهک بازدید کند .

  |

  برنامه ریزی سازمان بنادر برای حضور موثر در اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی

  برنامه ریزی سازمان بنادر برای حضور موثر در اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی

  این کمیته به منظور آمادگی شرکت در اجلاس از هم اکنون با برگزاری مستمر جلسات تخصصی و دعوت از خبرگان دریایی در حال تلاش برای تهیه مستندات و مطالب علمی جهت حضور شایسته در یکصدمین اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی در آذرماه سال جاری است .

  |

  نظرات کاربران