در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح ۸ پروژه ریلی در راه آهن ناحیه شمال شرق (۱)

  محوطه‌سازی و آسفالت ایستگاه دامغان ، تعمیرات اساسی ساختمان‌های مسافری شاهرود ، محوطه‌سازی ، ورودی و پارکینگ ایستگاه سمنان و افتتاح خط چهار اسلب تراک در شاهرود ، پروژه‌های افتتاحی در دهه فجر است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه‌آهن شمال شرق (۱) از بهره‌برداری از ۸ پروژه ریلی در این ناحیه به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خبر داد .

  فرشاد زادخور ، مدیرکل راه‌آهن شمال‌شرق (۱) ، در تشریح پروژه‌های دهه مبارک فجر ، از بهره‌برداری از ۱۲ دستگاه سیستم یکپارچه‌سازی علائم الکتریکی ، تأمین حمل و نقل و نصب دیوار پیش‌ساخته بتنی ایستگاه شاهرود ، تعمیرات اساسی ساختمان و ادارات ارتباط علائم شاهرود و بازسازی ساختمان اداری ناحیه قدیم خبر داد . محوطه‌سازی و آسفالت ایستگاه دامغان ، تعمیرات اساسی ساختمان‌های مسافری شاهرود ، محوطه‌سازی ، ورودی و پارکینگ ایستگاه سمنان و افتتاح خط چهار اسلب تراک در شاهرود ، پروژه‌های افتتاحی در دهه فجر است .

  زادخور با بیان اینکه اعتبار این هشت پروژه ، هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است ، تصریح کرد : حجم عملیات ۹ ماهه هم ، تردد قطار مسافربری به تعداد ۲۰ هزار و ۵۰۹ رام، تردد قطار باری دو هزار و ۹۴۴ رام ، تناژ بارگیری ۲۳۵ هزار و ۳۷۱ تن ، تناژ تخلیه ۲۳۲ هزار و ۳۰۰ تن و مسافر ورودی ۴۲۳ هزار و ۸۸۴ ، مسافر خروجی ۳۶۲ هزار و ۱۶۳ نفر بوده است .
  مطالب مرتبط

  نجات جان مسافران قطار تبریز - تهران توسط دهقان فداکار زنجانی

  نجات جان مسافران قطار تبریز - تهران توسط دهقان فداکار زنجانی

  طبق اعلام برخی رسانه‌ها قطار به موقع و تنها در چند متری ریل‌های آسیب دیده ، از حرکت باز ایستاد و هنگامی که لکوموتیوران پیاده شد ، تازه متوجه شد چه خطری از بیخ گوش خودش و مسافرانش گذشته و چگونه حسین علیمردانی ناجی آن‌ها شده است .

  |

  جزئیات واژگونی قطار باری در ایستگاه کاشمر

  جزئیات واژگونی قطار باری در ایستگاه کاشمر

  در این حادثه لکوموتیوران لحظاتی قبل از‌ خروج قطار باری از خط ، وقتی که متوجه می‌شود امکان‌ ترمز گرفتن و کنترل قطار دیگر میسر نیست ، خود را از لکوموتیو به بیرون پرت می‌کند .

  |

  آشکارسازی نقاط پرحادثه راه های کشور در دستور کار سازمان راهداری

  آشکارسازی نقاط پرحادثه راه های کشور در دستور کار سازمان راهداری

  با توجه به پیش‌بینی آغاز سفرهای نوروزی از 24 اسفند و تعطیلات منتهی به پایان سال پیشنهاد می‌گردد آغاز طرح نوروزی از 23 اسفند تعیین و با توجه به ترکیب تعطیلات در سال جدید پایان طرح نیز 17 فروردین باشد . 

  |

  تشریح پروژه‌های زیربنایی قابل بهره‌برداری تا پایان سال جاری

  تشریح پروژه‌های زیربنایی قابل بهره‌برداری تا پایان سال جاری

  علی‌رغم تنگناهای مالی ، حدود ۸۰ درصد اعتبارات موردنیاز پروژه‌های شرکت تخصیص‌یافته است . البته بر اساس اولویت‌بندی به برخی از پروژه‌ها ۱۰۰ درصد و برخی دیگر ۱۰ درصد تخصیص داده شده است که آزادراه‌ها با ۳۰ درصد کمترین میزان تخصیص ، ‌خطوط ریلی ۶۵ درصد و راه‌ها ۱۱۱ درصد تخصیص ...

  |

  نظرات کاربران