در حال بارگذاری ...
 • افتتاح فاز نخست مرکز بارانداز خودرو در راه‌آهن شیراز

  با فعالیت مرکز بارانداز خودرو در راه آهن شیراز ، مدت زمان تحویل خودرو به مشتری از ۲۳ روز به ۳ روز کاهش می‌یابد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر کل راه‌آهن فارس از حذف تردد روزانه ۲۷ تریلی در جاده‌های کشور با راه‌اندازی مرکز بارانداز خودرو راه‌آهن شیراز خبر داد و گفت : سالانه ۶۰ هزار خودرو از طریق ریل به فارس وارد می‌شود که کاهش ۴۰ درصدی هزینه حمل را به همراه دارد .

  غلامحسین ولدی ، درباره مرکز بارانداز خودرو در راه آهن شیراز ، گفت : این بارانداز ، ظرفیت ۳ هزار خودرو را دارد و با بهره برداری از این طرح ، روزانه ۲۷ تریلی از جاده‌ها حذف می‌شود و سالانه ۶۸۰ میلیون لیتر مصرف سوخت کاهش می‌یابد .

  مدیر کل راه‌آهن فارس با بیان اینکه ۲۰ واگن روزانه ۳۰۰ خودرو را حمل می‌کند ، اظهار کرد : سالانه ۶۰ هزار خودرو از طریق ریل به فارس وارد می‌شود که کاهش ۴۰ درصدی هزینه حمل را به همراه دارد .

  این گزارش حاکیست ، ساخت این بارانداز ، به منظور بالا بردن کیفیت حمل و نقل خودروها ، کاهش آلایندگی و تصادفات جاده‌ای و افزایش بهره وری از خطوط ریلی جنوب کشور انجام شده است . با راه اندازی این مرکز ، برای ۴۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد شده است .

  لازم بذکر است ، با فعالیت مرکز بارانداز خودرو در راه آهن شیراز ، مدت زمان تحویل خودرو به مشتری از ۲۳ روز به ۳ روز کاهش می‌یابد .
  مطالب مرتبط

  راه آهن شمال – جنوب در حال ورود به فهرست یونسکو

  راه آهن شمال – جنوب در حال ورود به فهرست یونسکو

  پلها و ایستگاه‌ها در شرایط آب و هوایی مختلف ، طراحی متفاوتی دارند ، به خصوص این تفاوت در ایستگاه‌ها به خوبی محسوس است ؛ به طوری که ۱۴ مدل ایستگاه مختلف در این مسیر به چشم می‌خورد .

  |

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  وی قرار است در این سفر ضمن بازدید از فرودگاه سبزوار از پروژه بهسازی سبزوار - خوشاب ، راه‌آهن آنتنی سبزوار ، محور سلطان آباد - جوین ، محور جوین - جغتای ، محور جغتای - سه راهی برغمد ، سه راهی برغمد - سبزوار و داورزن - کاهک بازدید کند .

  |

  رشد ۶۵ درصدی بارگیری در راه آهن تهران

  رشد ۶۵ درصدی بارگیری در راه آهن تهران

  در این مدت ۶۳۹ هزار تن انواع محصولات در سایت های تخلیه بار اداره کل راه آهن تهران تخلیه شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد رشد را نشان می دهد .

  |

  نظرات کاربران