در حال بارگذاری ...
 • برگزاری بیست و پنجمین همایش ارگان‌های دریایی در تهران

  با توجه به وضعیت فوق العاده پیش آمده بیست و پنجمین همایش ارگان های دریایی یک روزه و به صورت فشرده تر برگزار می شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی کشور گفت : بیست و پنجمین همایش ارگان‌های دریایی ۲۴ بهمن ‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی هتل ارم تهران برگزار می‌شود .

  علی‌اکبر مرزبان ، در مورد زمان برگزاری بیست و پنجمین همایش ارگان‌های دریایی که پیش از این به دلیل لغو پروازها ، منتفی شد ، اظهار کرد : بیست و پنجمین همایش ارگان های دریایی که قرار بود روزهای دهم و یازدهم بهمن ماه سال جاری در منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار ، برگزار شود اما به دلیل بارش برف و لغو پروازها منتفی شد، در نهایت با هماهنگی های بعمل آمده قرار بر این است که همایش مذکور با میزبانی شرکت تایدواتر خاورمیانه روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی سپهر واقع در هتل بزرگ ارم تهران برگزار شود .

  وی ادامه داد : برای کلیه افرادی که از آن ها جهت حضور در این همایش ثبت نام بعمل آمد ، دعوت نامه از سوی میزبان به آدرس این افراد و یا نهاد شرکت مربوطه ارسال خواهد شد . چنانچه هر یک از مدعوین به هر دلیلی و حداکثر تا ظهر روز شنبه ۲۱ بهمن ماه سال جاری موفق به دریافت کارت دعوت نشوند با شماره تماس ۰۹۱۰۷۰۷۱۳۰۰ (آقای مجید کاوندی) تماس حاصل نمایند تا هماهنگی و اقدام لازم انجام شود . کلیه افرادی که برای حضور در این همایش اقدام به پرداخت حق ثبت نام کرده اند مجاز به حضور در همایش بدون پرداخت هرگونه وجهی خواهند بود .

  مرزبان در مورد جزییات برگزاری همایش یاد شده ، خاطرنشان کرد : با توجه به وضعیت فوق العاده پیش آمده بیست و پنجمین همایش ارگان های دریایی یک روزه و به صورت فشرده تر برگزار می شود . این همایش دارای مراسم افتتاحیه و اختتامیه است و سه پنل تخصصی آن طبق برنامه ریزی صورت گرفته و زمان اختصاصی برگزار می شوند. همچنین ساعت آغاز مراسم افتتاحیه ساعت ۰۸:۳۰ و پایان همایش ۱۸:۳۰ با نیم ساعت وقت شناور (حدکاثر ساعت ۱۹) با توجه به وضعیت و شرایط حاکم بر همایش خواهد بود .

  مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی کشور با اعلام اینکه دبیرخانه بیست و پنجمین همایش ارگان های دریایی از ساعت ۰۷:۳۰ اقدام به پذیرش مدعوین و مهمانان خواهد کرد ، گفت : انتظار می رود همه عزیزان به گونه ای برنامه ریزی کنند که حداقل نیم ساعت قبل از آغاز مراسم افتتاحیه در محل همایش حضور داشته باشند .
  مطالب مرتبط

  برنامه ریزی سازمان بنادر برای حضور موثر در اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی

  برنامه ریزی سازمان بنادر برای حضور موثر در اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی

  این کمیته به منظور آمادگی شرکت در اجلاس از هم اکنون با برگزاری مستمر جلسات تخصصی و دعوت از خبرگان دریایی در حال تلاش برای تهیه مستندات و مطالب علمی جهت حضور شایسته در یکصدمین اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی در آذرماه سال جاری است .

  |

  دریافت گواهینامه انطباق سامانه مدیریت امنیت اطلاعات توسط بندر خرمشهر

  دریافت گواهینامه انطباق سامانه مدیریت امنیت اطلاعات توسط بندر خرمشهر

  امروزه در زمینه فناوری اطلاعات و شبکه های اطلاعاتی اقدامات مهم و مؤثری از نظر تولید و ارائه اطلاعات به مشتریان و جوامع هدف و همچنین صیانت و حفاظت از اطلاعات صورت گرفته است . در کشور ما به لحاظ موقعیت استراتژیک ، رعایت امنیت اطلاعات نسبت به سایر کشورها اهمیت بیشتری دارد .

  |

  نظرات کاربران