در حال بارگذاری ...
 • استرداد هزینه بلیت‌های چارتری و برنامه‌ای به مسافران توسط ایرلاین ها

  بارش سنگین برف که از شامگاه هفتم بهمن ماه در تهران آغاز شد ، انجام پرواز‌ها در فرودگاه‌های مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را مختل کرد و پس از توقف موقت پروازها ، فعالیت فرودگاه مهرآباد و امام از ساعت ۱۱ روز گذشته آغاز شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه بارش برف بسیاری از پرواز‌های داخلی و بین المللی را با اختلال مواجه کرده است ، گفت : تمام تلاش و برنامه ریزی شرکت‌های هوایی انتقال مسافران و زائران عتبات عالیات از فرودگاه بغداد به کشور است .

  مقصود اسعدی سامانی افزود : با توجه به بارش برف سنگین در راه‌های منتهی به فرودگاه امام (ره) عملا گروه پروازی شرکت‌ها نتوانستند به موقع از تهران به این فرودگاه منتقل شوند و این مساله خود نیز بر مشکلات شرکت‌های هوایی افزوده است .

  وی با بیان اینکه هم اکنون بخشی از هموطنان ما در فرودگاه بغداد و بخشی دیگر در فرودگاه استانبول به سر می‌برند ، گفت : از شب گذشته انتقال این مسافران به کشور آغاز شده و امیدواریم امروز نیز بخش دیگری از این مسافران به تهران و سایر شهر‌های ایران منتقل شوند .

  او با اشاره به مشکلات بارش برف سنگین در دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی (ره) بیان کرد : اگر چه این مساله باعث شده از دو روز گذشته بسیاری از پرواز‌ها باطل شود ، اما شرکت‌های هوایی ملزم هستند هزینه بلیت‌های چارتری و برنامه‌ای خود را به مسافران مسترد کنند .

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی به همه مسافران توصیه کرد که قبل از عزیمت به فرودگاه مهرآباد با شماره ۱۹۹ و فرودگاه امام با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ تماس بگیرند تا از آخرین وضعیت پرواز‌های خود مطلع شوند .

  بارش سنگین برف که از شامگاه هفتم بهمن ماه در تهران آغاز شد ، انجام پرواز‌ها در فرودگاه‌های مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را مختل کرد و پس از توقف موقت پروازها ، فعالیت فرودگاه مهرآباد و امام از ساعت ۱۱ روز گذشته آغاز شد . اما با این حال لغو بسیاری از پرواز‌ها در این دو فرودگاه پرتردد کشور هم اکنون بسیاری از مسافران را سرگردان کرده است . 
  مطالب مرتبط

  ایجاد نظام استاندارد مستندات حمل در دستور کار سه کشور ایران ، روسیه و آذربایجان

  ایجاد نظام استاندارد مستندات حمل در دستور کار سه کشور ایران ، روسیه و آذربایجان

  از نظر ما مرزهای هوایی ، دریایی و زمینی چندان متفاوت از یکدیگر نیستند و زمانی که بار وارد بندر یا فرودگاه می‌شود ، مسئولیت‌ها و ساز و کار برخورد با بار مشخص است ؛ وظایف مدیران فرودگاه و بندر کاملاً روشن است و در مرزهای زمینی نیز قرار است این اتفاق بیفتد و سعی خواهیم کرد که این ...

  |

  فرودگاه ساری میزبان اولین پرواز بازگشت زائران حج تمتع

  فرودگاه ساری میزبان اولین پرواز بازگشت زائران حج تمتع

  با توجه به اینکه پروازهای بازگشت با فشردگی زمانی بیشتری انجام می‎شود امکان دارد با بروز تاخیر ، حتی دو پرواز به طور همزمان به یک فرودگاه برسند که در این مواقع به خصوص در فرودگاه‎هایی که محدودیت‎های در آنها وجود دارد ، نیاز به وجود یک هماهنگی و مدیریت خوب میان ایران ایر، ...

  |

  برقراری اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) - جزیره کیش

  برقراری اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) - جزیره کیش

  برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام موجب ایجاد ظرفیتی جدید در هوانوردی است . حدود ۱۰ میلیون نفر از شهرستان‌هایی مانند ساوه ، قم ، رباط کریم ، پرند ، شهریار و جنوب و شرق تهران در حوزه نفوذ شهر فرودگاهی هستند .

  |

  نظرات کاربران