در حال بارگذاری ...
 • استرداد هزینه بلیت‌های چارتری و برنامه‌ای به مسافران توسط ایرلاین ها

  بارش سنگین برف که از شامگاه هفتم بهمن ماه در تهران آغاز شد ، انجام پرواز‌ها در فرودگاه‌های مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را مختل کرد و پس از توقف موقت پروازها ، فعالیت فرودگاه مهرآباد و امام از ساعت ۱۱ روز گذشته آغاز شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه بارش برف بسیاری از پرواز‌های داخلی و بین المللی را با اختلال مواجه کرده است ، گفت : تمام تلاش و برنامه ریزی شرکت‌های هوایی انتقال مسافران و زائران عتبات عالیات از فرودگاه بغداد به کشور است .

  مقصود اسعدی سامانی افزود : با توجه به بارش برف سنگین در راه‌های منتهی به فرودگاه امام (ره) عملا گروه پروازی شرکت‌ها نتوانستند به موقع از تهران به این فرودگاه منتقل شوند و این مساله خود نیز بر مشکلات شرکت‌های هوایی افزوده است .

  وی با بیان اینکه هم اکنون بخشی از هموطنان ما در فرودگاه بغداد و بخشی دیگر در فرودگاه استانبول به سر می‌برند ، گفت : از شب گذشته انتقال این مسافران به کشور آغاز شده و امیدواریم امروز نیز بخش دیگری از این مسافران به تهران و سایر شهر‌های ایران منتقل شوند .

  او با اشاره به مشکلات بارش برف سنگین در دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی (ره) بیان کرد : اگر چه این مساله باعث شده از دو روز گذشته بسیاری از پرواز‌ها باطل شود ، اما شرکت‌های هوایی ملزم هستند هزینه بلیت‌های چارتری و برنامه‌ای خود را به مسافران مسترد کنند .

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی به همه مسافران توصیه کرد که قبل از عزیمت به فرودگاه مهرآباد با شماره ۱۹۹ و فرودگاه امام با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ تماس بگیرند تا از آخرین وضعیت پرواز‌های خود مطلع شوند .

  بارش سنگین برف که از شامگاه هفتم بهمن ماه در تهران آغاز شد ، انجام پرواز‌ها در فرودگاه‌های مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را مختل کرد و پس از توقف موقت پروازها ، فعالیت فرودگاه مهرآباد و امام از ساعت ۱۱ روز گذشته آغاز شد . اما با این حال لغو بسیاری از پرواز‌ها در این دو فرودگاه پرتردد کشور هم اکنون بسیاری از مسافران را سرگردان کرده است . 
  مطالب مرتبط

  انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

  انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

  روابط عمومی باید در راستای توسعه و ارتقای سازمانی و همچنین برند سازی خدمات تلاش کند . افزایش جریان سازی فعالیت ها و برنامه های فرودگاهی در رسانه ها و روشن کردن اذهان عمومی در چگونگی ارایه خدمات یکی از مسیرهای روابط عمومی در ارتقای خدمات فرودگاهی است .

  |

  دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت سوخت هواپیماهای مسافری ندارد

  دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت سوخت هواپیماهای مسافری ندارد

  افزایش قیمت سوخت هواپیما‌های باری موجب شده است ، جابه‌جایی بار در حمل و نقل هوایی کاهش به سزایی یابد و از سوی دیگر موضوع حمل تره‌بار که نیازمند حمل سریع است ، به دلیلی گرانی هزینه جابه‌جایی با هواپیما ، از حمل و نقل هوایی حذف شده است و امکان انتقال آن به بازارهای هدف از طریق ...

  |

  نظرات کاربران