در حال بارگذاری ...
  • انتصاب سکاندار جدید معاونت زیر ساخت و توسعه شهر فرودگاهى امام خمینى (ره)

    دکتر شهرام آدم نژاد مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) بر تسریع عملیات ساخت تاکسى وى (Taxiway) ترمینال سلام و تکمیل پروژه ساختمان پیش بینى شده براى منطقه آزاد و ویژه اقتصادى تاکید ویژه اى کرد.

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، ظهر روز شنبه طى مراسمى با حضور مدیر عامل و هیئت مدیره شهر فرودگاهى امام خمینى (ره) ، مهندس احمدى نورى به سمت معاون زیر ساخت و توسعه شهر فرودگاهى امام خمینى (ره)منصوب شد .

    در جریان برنامه معارفه مهندس احمدى نورى ، مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) بر تسریع عملیات ساخت تاکسى وى (Taxiway) ترمینال سلام و تکمیل پروژه ساختمان پیش بینى شده براى منطقه آزاد و ویژه اقتصادى تاکید ویژه اى کرد .

    همچنین در این مراسم، از زحمات مهندس رحیمى، سرپرست پیشین معاونت زیر ساخت و توسعه شهر فرودگاهى امام خمینى (ره) و مهندس دوست طلب مدیرکل سابق دفتر شهر فرودگاهی الکترونیکی به پاس تلاشهاى فراوانشان در حوزه های مربوطه تقدیر و تشکر به عمل آمد .
    مطالب مرتبط

    تشریح آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

    تشریح آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

    ۵۳ نفر از مسافران پرواز باکو - تبریز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" نیز که به دلیل بدی آب و هوای تبریز به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تغییر مسیر داده بود ، به فرودگاه مهرآباد منتقل شدند و با یک پرواز داخلی به تبریز خواهند رفت .

    |

    بازیگران بخش خصوصی لجستیک باید دعوت به حضور در جایگاه واقعی خود شوند

    بازیگران بخش خصوصی لجستیک باید دعوت به حضور در جایگاه واقعی خود شوند

    به گزارش پرتال حمل و نقل، شهرام آدم نژاد در سمت جدید خود در قالب معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در نشست ماهانه لجستیک به تشریح اقدامات استراتژیک در جهت افزایش بهره وری و کارایی بخش لجستیک پرداخت و در سخنرانی کوتاه ...

    |

    جزئیات برنامه عملیات برف‌روبی زمستانی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

    جزئیات برنامه عملیات برف‌روبی زمستانی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

    محل دپوی تاکسیرانی به عنوان انبار اصلی مصالح عملیات زمستانی درنظر گرفته شده و چهار ایستگاه استقرار ماشین آلات برف روبی را در مبادی ورودی شهر فرودگاهی در جاده تهران – قم ، تهران – ساوه ، کمربندی شمالی و نیز میدان کمرگ پیش بینی کرده ایم .

    |

    نظرات کاربران