در حال بارگذاری ...
 • انتصاب سکاندار جدید معاونت زیر ساخت و توسعه شهر فرودگاهى امام خمینى (ره)

  دکتر شهرام آدم نژاد مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) بر تسریع عملیات ساخت تاکسى وى (Taxiway) ترمینال سلام و تکمیل پروژه ساختمان پیش بینى شده براى منطقه آزاد و ویژه اقتصادى تاکید ویژه اى کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، ظهر روز شنبه طى مراسمى با حضور مدیر عامل و هیئت مدیره شهر فرودگاهى امام خمینى (ره) ، مهندس احمدى نورى به سمت معاون زیر ساخت و توسعه شهر فرودگاهى امام خمینى (ره)منصوب شد .

  در جریان برنامه معارفه مهندس احمدى نورى ، مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) بر تسریع عملیات ساخت تاکسى وى (Taxiway) ترمینال سلام و تکمیل پروژه ساختمان پیش بینى شده براى منطقه آزاد و ویژه اقتصادى تاکید ویژه اى کرد .

  همچنین در این مراسم، از زحمات مهندس رحیمى، سرپرست پیشین معاونت زیر ساخت و توسعه شهر فرودگاهى امام خمینى (ره) و مهندس دوست طلب مدیرکل سابق دفتر شهر فرودگاهی الکترونیکی به پاس تلاشهاى فراوانشان در حوزه های مربوطه تقدیر و تشکر به عمل آمد .
  مطالب مرتبط

  استفاده از فناوری اینترنت اشیاء در سطوح پروازی فرودگاه امام خمینی (ره)

  استفاده از فناوری اینترنت اشیاء در سطوح پروازی فرودگاه امام خمینی (ره)

  با استفاده از این فناوری موقعیت دقیق خودرو در هر لحظه و اطلاعاتی مانند سرعت ، شتاب ، میزان مسافت طی شده، مدت زمان روشن یا خاموش بودن و توقف خودرو به مرکز اطلاعاتی و نرم افزار هوشمند مدیریت اپرون مخابره می شود .

  |

  کاهش ۴۰ درصدی تأخیر پروازهای حج تمتع در فرودگاه امام خمینی (ره)

  کاهش ۴۰ درصدی تأخیر پروازهای حج تمتع در فرودگاه امام خمینی (ره)

  پرونده عملیات حج تمتع ۹۷ که از بیست و سوم مردادماه آغاز شده بود ، با انجام آخرین پرواز در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) در ساعت ۰۳:۵۵ روز بیست و پنجم شهریورماه بسته شد و حجاج محترم از ۸ استان کشور طی ۸۸ سورتی پرواز به کشور بازگشتند .‎

  |

  احداث محدوده پیشران منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی با اصلاح اسناد مهندسی

  احداث محدوده پیشران منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی با اصلاح اسناد مهندسی

  اسناد مهندسی ناظر بر اجرای کل محوطه ۲۴۰ هکتاری منطقه پیشران بود ، اما چند ده هکتاری از این محدوده در حریم قطار سریع قرار گرفته است . قاعدتا تا زمانی که سازه بتونی تونل قطار سریع السیر اجرا نشده و تونل پوشانده نشده باشد ، امکان اجرای تونل تاسیسات و شبکه راه در این محدوده وجود ...

  |

  نظرات کاربران