در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بازدید رئیس سازمان راهداری از محورهای مواصلاتی شهرستان دماوند


  عملیات بازسازی نقاط مورد نیاز محور ایوانکی می بایست توسط شرکت ساخت و توسعه راه‌ها انجام شود که در این خصوص توافقی در مورد بخشی از کار که در حوزه اداره کل راهداری استان تهران قرار دارد انجام شده تا قسمت‌هایی که نیاز به بازسازی دارد مدنظر قرار گیرد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور از ارتقاء راه روستایی وادان به راه فرعی خبر داد و گفت : ایجاد تقاطع غیر همسطح در محدوده سه راهی مهرآباد موجب ارتقای ایمنی تردد کاربران جاده ای و کاهش خطرات و رهایی از این وضع شلوغ و پرتراکم خواهد بود .

  داوود کشاورزیان با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از محورهای مواصلاتی شهرستان دماوند اظهار کرد : با توجه به بازدید صورت گرفته از سه‌راهی مهرآباد در قسمت بعد از کمربندی رودهن ، شاید نیاز به ایجاد تقاطع غیرهم‌سطح در آنجا وجود داشته باشد . اداره کل راهداری استان تهران باید طرح مذکور را مورد مطالعه قرار داده که پس از نهایی‌شدن به اجرای آن خواهیم پرداخت .

  این مقام مسئول ادامه داد : عملیات بازسازی نقاط مورد نیاز محور ایوانکی می بایست توسط شرکت ساخت و توسعه راه‌ها انجام شود که در این خصوص توافقی در مورد بخشی از کار که در حوزه اداره کل راهداری استان تهران قرار دارد انجام شده تا قسمت‌هایی که نیاز به بازسازی دارد مدنظر قرار گیرد .

  همچنین کشاورزیان در ادامه به بازدید از وضعیت پیشرفت پروژه کمربندی غربی شهرستان دماوند (سرهار) ، بازدید از محور آبعلی و بررسی انتقال موانع یکطرفه سازی جاده هراز به قبل از آبعلی و لزوم تجهیز راهدارخانه آهکدره به منظور خدمات رسانی بهینه و به موقع به کاربران جاده ای در زمان مورد نیاز پرداخت .
  مطالب مرتبط

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  ناوگان حمل و نقل ما فرسوده است و باید ناوگانی داشته باشیم که جدا از ایمن و استاندارد بودن در شأن مردم و رانندگان کشورمان باشد . با این حال تسهیلات داده شده و نوسازی ناوگان عمومی باید مقرون به صرفه باشد و امیدواریم با همراهی دولت بتوانیم تسهیلاتی ارزان در اختیار بگیریم .

  |

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که محورهای مواصلاتی این استان در مسیر استان های جنوبی و غربی قرار دارد . همچنین در حدود ۲۳ هزار نفر از رانندگان این استان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند .

  |

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  به منظور تعامل با بخش خصوصی و انعکاس مشکلات و مسایل مرتبط فی مابین ، رییس انجمن شرکت‌های راهسازی ایران ، دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی و نماینده جامعه مهندسان مشاور نیز عضو شورای فنی شرکت بوده و در جلسات حضور خواهند داشت .

  |

  نظرات کاربران