در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش ۳۰ درصدی ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در راه‌آهن کشور


  امنیت یک مولفه مهم و اثرگذار است و پایه همه فعالیت‌ها بر مبنا امنیت است و در برنامه ششم توسعه ، پیوست همه برنامه‌ها امنیت خواهد بود و برنامه‌های پلیس در راستای توسعه ، بر پایه امنیت حرکت می‌کند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس پلیس راه‌آهن از افزایش ۳۷ درصدی کشفیات کالای قاچاق در راه‌آهن کشور خبر داد و گفت : در سطح کشور برابر آمار اعلام شده ، ارزش ریالی کشفیات در راه‌آهن کشور سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ، ۳۰ درصد افزایش ریالی داشتیم .

  سردار علی‌رضا اکبرشاهی ظهر امروز در حاشیه بازدید از راه‌آهن شمال شرق در جمع خبرنگاران اظهار داشت : حدود ۱۳ هزار کیلومتر در کشور راه آهن کشور ریلی وجود دارد و برنامه توسعه و ایجابی در دستور کار داریم ، که در این برنامه توسعه و ایجابی ، استان گلستان هم قرار دارد . در ۹ ماهه سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه در سال ۹۵ ، ۳۷ درصد افزایش کشفیات در حوزه قاچاق کالا و ارز داشتیم و عمده کشفیات انجام شده ، مواد سنتی بوده است .

  وی تصریح کرد : یکی از وظایف ما پاکسازی خطوط ریلی است و در حوزه خوب و موفق عمل کردیم و افتخارات خوبی داشتیم . همچنین در سطح کشور برابر آمار اعلام شده ، ارزش ریالی کشفیات در راه‌آهن کشور سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ، ۳۰ درصد افزایش ریالی داشتیم . امنیت یک مولفه مهم و اثرگذار است و پایه همه فعالیت‌ها بر مبنا امنیت است و در برنامه ششم توسعه ، پیوست همه برنامه‌ها امنیت خواهد بود و برنامه‌های پلیس در راستای توسعه ، بر پایه امنیت حرکت می‌کند .

  رئیس پلیس راه آهن کشور گفت : ضرورت راه آهن تجهیز ایستگاه‌های کشور به امکانات به روز و آشکارسازی است و با توجه به اینکه مردم ، سفر با قطار را ایمن و کم چالش قبول دارند و زمان مولفه مهم است ، تجهیز ایستگاه‌ها ، بسیار ضروری است و استان گلستان در این زمینه موفق بوده است .
  مطالب مرتبط

  وجود قابلیت انتقال بیش از ۱۰۰ میلیون تن بار از جاده به ریل

  وجود قابلیت انتقال بیش از ۱۰۰ میلیون تن بار از جاده به ریل

  در سال ۱۳۸۵-۱۳۸۴ سهم راه‌آهن از بار کشور حدود ۱۸ درصد از تن کیلومتر بار کشور بود که قرار بود بر طبق برنامه‌های تدوینی به ۳۰ درصد در سال ۹۲ برسد اما این اتفاق نیفتاد و سهم بار کشور در سال ۹۲ به زیر ۱۰ درصد رسید .

  |

  امضا ۴ قرارداد سرمایه‌گذاری در بندر چابهار طی هفته آینده

  امضا ۴ قرارداد سرمایه‌گذاری در بندر چابهار طی هفته آینده

  با ابلاغ مشوق های ویژه بندر چابهار نوع نگاه و نگرش بخش های خصوصی ، صاحبان کالا به بندر چابهار تغییر یافته به گونه ای که ترغیب و تشویق هر چه بیشتر سرمایه گذاران را در پی دارد و تاکنون جمع کثیری از متقاضیان سرمایه گذاری به این بندر مراجعه کرده اند .

  |

  توسعه قطارهای حومه‌ای و منطقه‌ای از سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی

  توسعه قطارهای حومه‌ای و منطقه‌ای از سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی

  قطار ریل باس که با مبلغ قراردادی ۳۰ میلیارد تومان خریداری شده توسط یکی از شرکت‌های داخلی و با همکاری یکی از شرکت‌های خارجی تولید شده ، امروز در خدمت مردم شریف درود قرار خواهد گرفت که به مردم درود از این بابت تبریک می‌گوییم .

  |

  اجرایی شدن سامانه جامع مدیریت پروژه در بندر نوشهر

  اجرایی شدن سامانه جامع مدیریت پروژه در بندر نوشهر

  با اجرایی شدن سامانه جامع مدیریت پروژه (CPMS) ، ضمن صرفه جویی در زمان رسیدگی صورت وضعیت ها و کاهش هزینه های صدور و نگهداری اسناد کاغذی ، مطالبات اشخاص ذی نفع در کمترین زمان ممکن صورت پذیرفته و گام های مؤثری در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت های سامانه های الکترونیکی و ارائه ...

  |

  نظرات کاربران