در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پیام تسلیت مدیر عامل کشتیرانی در پی درگذشت دریانوردان سانچی


  همقطاران ایشان در کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تا رسیدن خبر پرواز یاران در نفتکش حادثه دیده سانچی ، لحظه به لحظه دست به دعا برداشتند تا دریادلان همرزم ، ققنوس وار از قلب آتش به خانه برگردند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پی غرق شدن کشتی سانچی ، شهادت دریانوردان ایرانی شرکت ملی نفتکش ایران را تسلیت گفت ، که متن کامل آن را در ذیل می خوانید :

  سرور گرامی

  جناب آقای دکتر کیان ارثی

  مدیرعامل محترم شرکت ملی نفتکش ایران

  سلام علیکم

  باردیگر دست تقدیر ، شهادت را نصیب و قسمت دریانوردان دریادل این مرز و بوم گلگون کرد و سربازان بی ادعای وطن این بار در میان آتش و موج ، بال پرواز گشودند و به ملکوت اعلی پر کشیدند و در زمره حسینیان ، نامشان در فهرست یاران سرافراز امام شهدا قرار گرفت .

  همقطاران ایشان در کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تا رسیدن خبر پرواز یاران در نفتکش حادثه دیده سانچی ، لحظه به لحظه دست به دعا برداشتند تا دریادلان همرزم ، ققنوس وار از قلب آتش به خانه برگردند . اما اینبار نصیبشان حد اعلای شهادت بود که اینچنین جانفشانان بی ادعا را ، شهادت بالاترین اجر و پاداش است .

  اینک اما جای خالیشان غمی بر دل ما گسترده است. بدیهی است که بار این غم بر جان بازماندگان و خانواده های آن سرافرازان سنگین تر است که بدینوسیله مراتب تسلیت تمامی کارکنان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را به ایشان و همکاران ارجمند در شرکت ملی نفتکش ایران ابراز می داریم و از خداوند منان صبر جمیل و اجر جزیل برای همه عزیزان خواستاریم .
  مطالب مرتبط

  اهتمام شرکت ملی نفتکش در احقاق حقوق خانواده شهدای سانحه سانچی

  اهتمام شرکت ملی نفتکش در احقاق حقوق خانواده شهدای سانحه سانچی

  ه بر برقراری فوری مستمری شهدا از سوی سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی صنعت نفت ، پرداخت مابه التفاوت مستمری با حقوق زمان استراحت شهدای سانچی در دستور کار و اجرا قرار گرفت که بر این اساس خانواده شهدای گرانقدر سانچی که مستمری دریافت می‌کنند ، مابه‌التفاوت مستمری حقوق در ...

  |

  وابستگی سلامت جامعه به سلامت دریانورد

  وابستگی سلامت جامعه به سلامت دریانورد

  اگر تاریخ عوض شود و ورق بخورد باز هم کشتی سانچی و یاد دریانوردان افتخارآفرین آن که برای ایران و در راستای چرخش اقتصاد کشور جان باختند ، در یادها و خاطره‌ها جاوید می‌‌ماند .

  |

  تقدیر از دریانوردان شاغل در ارگان های دولتی و بخش خصوصی سراسر کشور

  تقدیر از دریانوردان شاغل در ارگان های دولتی و بخش خصوصی سراسر کشور

  از آقایان ؛ سرمهندس کشتی اقیانوس‌پیما نفتکش سردوان فرهمندیان، فرمانده کشتی اقیانوس پیما نفتکش محمود باغستانی ، سرملوان کشتی اقیانوس‌پیما نفتکش محمد حمید چراغ آبادی ، افسر مهندس برق و الکترونیک سیدمرتضی عماد از شرکت ملی نفتکش ایران نیز تقدیر بعمل آمد .

  |

  توجه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی به مقوله سلامت دریانوردان

  توجه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی به مقوله سلامت دریانوردان

  سازمان بنادر و دریانوردی در راستای اجرای کنوانسیون کار دریایی (MLC) و تحقق شعار سلامت دریانوردان تیم ممیزی تشکیل داده است که در سال جاری بر اساس برنامه زمان بندی شده به بنادر شمالی و جنوبی کشور مراجعه می کنند تا امکانات و کمبودهای دریانوردان شناسایی شوند .

  |

  نظرات کاربران