در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لکه‌گیری ۲۹ هزار مترمربع از راه‌های استان همدان


  پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر به طول تقریبی ۱۴۰۰ کیلومتر در راه‌های حوزه استحفاظی این شهرستان از دیگر کارهای انجام شده این اداره است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای همدان از لکه‌گیری ۲۹ هزار مترمربع از راه‌های حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد .

  رسول ابراهیم‌خانی اظهار داشت : این لکه‌گیری تا ۵ سانتی‌متر در همه راه‌های حوزه استحفاظی شامل شریانی ، فرعی ، روستایی با آسفالت گرم و سرد انجام شده است . از دیگر عملکرد این اداره در ۹ ماه امسال می‌توان به رگلاژ راه‌های شنی در مجموع به طول ۲۵ کیلومتر در همه راه‌های حوزه استحفاظی و اجرای آسفالت رگلاژی به طول بیش از یک کیلومتر در محورهای سه‌راهی مراد بلاقی به سمت قهاوند و محور تهران مقابل پلیس‌راه اشاره کرد .

  ابراهیم‌خانی ادامه داد : پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر به طول تقریبی ۱۴۰۰ کیلومتر در راه‌های حوزه استحفاظی این شهرستان از دیگر کارهای انجام شده این اداره است .

  وی به ایمن‌سازی نقاط پرتگاهی با خاک‌ریز در همه محورهای حوزه استحفاظی به حجم ۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب اشاره و بیان کرد : همچنین در این مدت ، شانه سازی و رفع افتادگی شانه به حجم ۲۴ هزار مترمکعب در محورهای این شهرستان انجام شده است .

  ابراهیم‌خانی در ادامه احداث و تعریض پل‌ها ، تعمیر و مرمت و نگهداری پل‌های کوچک ، اجرای آسفالت شانه راه‌ها ، اصلاح پیچ‌های خطرناک ، درزگیری در راه‌های آسفالته و روکش راه‌های شریانی و اصلی و فرعی را از دیگر اقدامت انجام شده این شهرستان در مدت ۹ ماه امسال عنوان کرد .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران