در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی در جنوب استان کرمان آماده آسفالت


  در حال حاضر بیش از ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی زیرسازی آماده آسفالت است که به دلیل کمبود قیر آسفالت نشده‌اند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، جلسه‌ای با حضور مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان ، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری و فرمانداران جنوب کرمان در رابطه پروژه‌های روستایی و طرح‌های مشارکتی فی‌مابین دهیاری و راه و شهرسازی در محل سالن اجتماعات اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان تشکیل شد .

  در این جلسه محمد ساردوئی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان ضمن خیرمقدم در رابطه با عملکرد اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان مطالبی را ارائه داد . که تاکنون بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر راه روستایی در جنوب کرمان توسط این اداره کل تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است .

  وی در ادامه اظهار کرد : طی سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ بیش از ۸۸۰۰۰ تن قیر در پروژه‌های راه‌های حوزه جنوب کرمان بصورت رایگان از وزارت راه و شهرسازی دریافت شده ولی میزان آسفالت انجام شده بیش از این مقدار و در حدود ۱۴۴۰۰۰ تن قیر می‌باشد که مابقی قیرها توسط پیمانکاران بورس تهیه و مصرف شده است . در این دو سال ۷۵ کیلومتر راه ورودی روستاها با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال با مشارکت دهیاری‌های جنوب انجام شده است .

  مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان گفت : در حال حاضر بیش از ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی زیرسازی و آماده آسفالت است که به دلیل کمبود قیر آسفالت نشده‌اند ، در ستاد وزارت راه و شهرسازی همچنین با پیگیری نماینده‌های جنوب کرمان در مجلس شورای اسلامی برای دریافت قیر پیگیر آسفالت این محورها هستیم .

  در ادامه مهندس شریفی مدیرکل امور روستایی استانداری نیز در رابطه با عملکرد حوزه کاری خود مطالبی بیان و اعلام آمادگی کرد در رابطه با آسفالت دهیاری‌ها با اداره کل راه و شهرسازی جنوب همکاری داشته باشند .

  در پایان فرمانداران شهرستان‌های کرمان جنوبی ضمن تشکر از تلاش‌های اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان به بیان مسائل و مشکلات شهرستان خود پرداختند .
  مطالب مرتبط

  دستورات رئیس جمهور در خصوص بررسی تخلف واردات و فروش خودروهای خارجی

  دستورات رئیس جمهور در خصوص بررسی تخلف واردات و فروش خودروهای خارجی

  به وزیر دادگستری دستور می دهم در رسیدگی به تخلفات تعزیراتی افراد و شرکت هایی که از طریق تقلب ، گرانفروشی ، احتکار و اخلال در نظام عرضه و تقاضا به منافع نامشروع دست یافته اند تسریع کند و نسبت به اعمال مجازات های مقرر اقدام نماید .

  |

  ضرورت کاهش تلفات جاده ای در استان کرمان

  ضرورت کاهش تلفات جاده ای در استان کرمان

  استان کرمان با داشتن ۱۱ هزار کیلومتر از راههای کشور نقش حساسی را در ترانزیت و انتقال بار و مسافر جاده ای برعهده دارد که باید به لحاظ تخصیص اعتبارات نگاه جدیدی به زیرساختهای جاده ای این استان بشود .

  |

  نظرات کاربران