در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آغاز بهسازی راه های روستایی الموت با انجام عملیات خاک‌برداری


  شرکت کندوان پارس برای انجام عملیات خاک‌برداری و آسفالت راه‌های روستایی بخش الموت کارخانه‌ای جهت انجام این عملیات راه‌اندازی نموده است که در حال حاضر برای بهره‌برداری در انتظار صدور مجوزهای لازم از سازمان محیط‌زیست و وزارت صنعت ، معدن و تجارت است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از انجام عملیات گسترده خاک‌برداری در بخش راه‌های روستایی بخش الموت جهت بهسازی و ساماندهی آن‌ها در سال ۹۶ خبر داد .

  جعفر قزوینیان با اعلام این خبر گفت : در حال حاضر عملیات خاک‌برداری در چند بخش از روستاهای الموت در حال انجام است . عملیات خاک‌برداری در روستای سمیار به طول ۱۰ کیلومتر انجام شده که مقرر گردید در مرحله بعد ابنیه لازم اجرا شده و همین طور بعد از طی این مراحل عملیات آسفالت آن نیز در دستور کار قرار گیرد .

  وی در ادامه عنوان کرد : در محور زناسوج نیز ۴ کیلومتر عملیات خاک‌برداری انجام شده است . عملیات خاک‌برداری محور مارکین نیز به طول ۵/۵ کیلومتر به پایان رسیده است و همچنین خاک‌برداری محور هریف – کتکان نیز به طول ۶ کیلومتر انجام شده است .

  قزوینیان گفت : شرکت کندوان پارس برای انجام عملیات خاک‌برداری و آسفالت راه‌های روستایی بخش الموت کارخانه‌ای جهت انجام این عملیات راه‌اندازی نموده است که در حال حاضر برای بهره‌برداری در انتظار صدور مجوزهای لازم از سازمان محیط‌زیست و وزارت صنعت ، معدن و تجارت است . اعتبار طرح‌های یاد شده از سوی وزارت راه و شهرسازی و نیز از محل بودجه عمرانی استان تأمین می‌شود .
  مطالب مرتبط

  توسعه شبکه حمل‌ونقل استان کردستان در دولت تدبیر و امید

  توسعه شبکه حمل‌ونقل استان کردستان در دولت تدبیر و امید

  استان کردستان از محدود استان‌های کشور است که هیچ سهمی در آزادراه و شبکه حمل‌ونقل ریلی ندارد و این در حالی است که استان‌های شمالی کردستان از جمله آذربایجان غربی و شرقی و همدان که موقعیت جغرافیایی و ساختار مشابهی با کردستان دارند، به شبکه ریلی متصل هستند .

  |

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران