در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • کسب رتبه برتر کشور توسط مرکز مدیریت راه های استان همدان


  آنلاین و برخط بودن ، در دسترس بودن ، ارسال درست و دقیق اطلاعات ، داده‌ها و عدم خاموشی و قطعی سامانه از عوامل اصلی این موفقیت بوده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از کسب رتبه برتر مرکز مدیریت راه‌های همدان در کشور خبر داد .

  محمد رودباری با بیان  اینکه بررسی عملکرد مرکز مدیریت ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در سطح کشور ، هر سه ماه یک بار بین ۳۱ استان کشور انجام می‌شود ، اظهار داشت : اطلاع‌رسانی سریع و به موقع وضعیت راه‌ها به کاربران با برقراری شیفت های منظم و دائم در مرکز مدیریت راه‌های استان انجام می‌شود . همکاران این مجموعه با بکارگیری همه توان پاسخگوی مسئولان به منظور شناسایی و معرفی خودروهایی که موجب ایجاد ناامنی در محورهای مواصلاتی می‌شوند به پلیس راه بوده و این کنترل و نظارت در راستای افزایش ایمنی انجام می شود .

  رودباری به میزان نقش سیستم های هوشمند در ارتقآء ایمنی اشاره و خاطرنشان کرد : بررسی و سنجش عملکرد سامانه های هوشمند حمل و نقل و نظارت مراکز مدیریت راه های ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تأکید بر این موضوع است .

  مدیرکل راهداری استان همدان با اشاره به اینکه ۲۴ شاخص در بررسی عملکرد این مجموعه مورد ارزیابی قرار گرفته است ، تأکید کرد : مدیریت و نظارت بر سامانه‌های ترددشماری ، دوربین‌های نظارت تصویری ، ثبت تخلفات سرعت ، توزین هنگام حرکت ، مدیریت ناوگان امدادی ، تلفن ۱۴۱ ، ثبت سوانح و وقایع و نیز تابلوهای ترافیک ‌نما و پیام متغیر از جمله مواردی است که مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند .

  این مسئول تصریح کرد : آنلاین و برخط بودن ، در دسترس بودن ، ارسال درست و دقیق اطلاعات ، داده‌ها و عدم خاموشی و قطعی سامانه از عوامل اصلی این موفقیت بوده است .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای/ شهرداری‌ها مکلفند ترتیبی اتخاذ نماید که معاینه فنی ادواری خودروهای جایگزین مطابق قوانین و مقررات انجام و گزارش مربوطه را به وزاتخانه‌های نفت ، راه و شهرسازی و کشور اعلام نمایند .

  |

  نظرات کاربران