در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ۳ انتصاب جدید در سازمان بنادر و دریانوردی


  به پیشنهاد مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی محمد علی اعلایی به سمت معاون فنی و نگهداری پست شماره ۵۳۱ ، منصوب شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، با حکم مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی ، مدیران کل امور لجستیکی و حمل و نقل چندوجهی و توافقنامه‌ها و توسعه بازار و همچنین معاون فنی و نگهداری پست شماره ۵۳۱ منصوب شدند .

  بنا به پیشنهاد معاون امور بندری و اقتصادی با حکم محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی ، خسرو سرایی به سمت مدیرکل امور لجستیکی و حمل و نقل چند وجهی منصوب شد .

  همچنین بنا به پیشنهاد معاون امور بندری و اقتصادی با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی محمد علی اصل سعیدی پور به سمت مدیر کل توافقنامه‌ها و توسعه بازار  منصوب شد .

  در حکم وی آمده است که تدوین نظام انعطاف‌پذیر تعرفه‌گذاری خدمات دریایی و بندری متناسب با شرایط عرضه و تقاضاو همچنین توسعه همکاری‌های دریایی و بندری با سایر کشورها در چارچوب کمیسیون‌های مشترک و توسعه فعالیت‌های ترانزیتی از هم وظایف جنابعالی می‌باشد .

  همچنین بنابراین گزارش به پیشنهاد مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی محمد علی اعلایی به سمت" معاون فنی و نگهداری "پست شماره ۵۳۱ ، منصوب شد .
  مطالب مرتبط

  قدردانی فرمانده کشتی گلف پیرل از اداره کل سازمان‌های تخصصی بین المللی سازمان بنادر

  قدردانی فرمانده کشتی گلف پیرل از اداره کل سازمان‌های تخصصی بین المللی سازمان بنادر

  این کشتی خدماتی با ۲ هزار تن ظرفیت و محموله اسید برای تزریق در چاه های نفت بود که خدمه آن به دلیل اختلاف بین مدیریت و مالک شناور دچار بحران شدند . به دلیل عدم دسترسی به ساحل ، اتمام آذوقه ، سوخت و قطع ارتباطات رادیویی این کشتی با مشکلات متعددی روبرو شد .

  |

  ارتقاء ناوگان مسافری دریایی در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی

  ارتقاء ناوگان مسافری دریایی در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی

  سازمان بنادر ابتدا‌ «شناور الگو» به عنوان جایگزین شناور سنتی معرفی می‌کند که این جزو برنامه‌های سازمان است ، این شناورها باید از نظر هزینه و کارایی ، عملکرد بهتری نسبت به شناورهای سنتی داشته باشند ، ضمن آنکه بهره‌وری و ایمنی بالاتری داشته باشد .

  |

  نظرات کاربران