در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم تغییرات اساسی در نگاه جذب سرمایه‌گذار در شهر فرودگاهی امام خمینی


  ضرورت دارد تغییرات اساسی در نگاه جذب سرمایه‌گذار داشته باشیم و تحولی عظیم در حوزه جذب سرمایه‌گذار رخ دهد تا تکیه بر درآمدهای نفتی کاهش یابد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه نظام لجستیک در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) متحول می‌شود ، گفت : تلاش می‌کنیم نظام لجستیک پیشران در کشور ، در فرودگاه امام(ره) ایجاد شود .

  مراسم معارفه مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و عضو هیأت مدیره این شرکت امروز در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد .

  در این مراسم مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار داشت : پس از ۲۵ سال خدمت در حوزه حمل و نقل جاده‌ای فرصتی فراهم شد تا در عرصه‌ای دیگر از مدل‌های حمل و نقلی به این کشور و مردم خدمت کنم .

  شهرام آدم‌نژاد در تشریح دلایل انتصاب خود به این سمت ،‌ گفت : سال‌ها در این کشور اصول دولتمداری عمدتا مبتنی بر درآمدهای نفتی است و دولت همه کاره است . پیمانکار را انتخاب و تعیین صلاحیت می‌کند و همه زیر و بم کار را خود انجام می‌دهد . ضرورت دارد برای مشارکت‌پذیری تقسیم قدرت انجام شود و مردم هم در توسعه زیرساخت‌ها مشارکت کنند و از بخش خصوصی استفاده شود .

  مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : ضرورت دارد تغییرات اساسی در نگاه جذب سرمایه‌گذار داشته باشیم و تحولی عظیم در حوزه جذب سرمایه‌گذار رخ دهد تا تکیه بر درآمدهای نفتی کاهش یابد . کشور ما نیازمند توسعه است . قرن ۱۸ توسعه مبتنی بر دریا شکل گرفت . پس از آن توسعه مبتنی بر حمل و نقل ریلی و سپس جاده‌ها و آزادراه‌ها و امروز به دلیل لزوم مدیریت زمان و سرعت ، توسعه بر مبنای حمل و نقل هوایی در دستور کار است .

  وی ادامه داد : اگر استقرار نظام موبیلیتی مدنظر است حتما به فرودگاهی نظیر فرودگاه امام در پایتخت نیاز داریم و اگر قرار است در این حوزه کار کنید باید همه جوانب را در نظر بگیریم و جذب سرمایه‌گذار هم در اولویت است . در شهر فرودگاهی امام خمینی نظام لجستیک ایجاد می‌شود تا از وضعیت موجود خارج شویم و نظام لجستیک پیشران ، در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خواهیم داشت .
  مطالب مرتبط

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  در حال حاضر تجار بیشتر برای حمل کالاهای حجیم و فاسد‌نشدنی که عجله‌ای برای حمل آن وجود ندارد ، از حمل و نقل ریلی استفاده می‌کنند . به گفته کارشناسان درآمد ترانزیت کشور را می‌توان به رقمی بالغ بر ۱۰ میلیارد دلار برسانیم ، اما لازمه این امر مانند بسیاری از کشور‌ها دنیا ، تهیه ...

  |

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  ایران با بحران لجستیک روبرو است و این یکی از چند بحران بزرگ کشور است . نبود نظام لجستیک یکی از علل هزینه های بسیار زیاد در کشور است . حتی می‌توان ترافیک شهرهای بزرگ را نیز با نبود نظام لجستیک مرتبط دانست .

  |

  نظرات کاربران