در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم تغییرات اساسی در نگاه جذب سرمایه‌گذار در شهر فرودگاهی امام خمینی


  ضرورت دارد تغییرات اساسی در نگاه جذب سرمایه‌گذار داشته باشیم و تحولی عظیم در حوزه جذب سرمایه‌گذار رخ دهد تا تکیه بر درآمدهای نفتی کاهش یابد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه نظام لجستیک در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) متحول می‌شود ، گفت : تلاش می‌کنیم نظام لجستیک پیشران در کشور ، در فرودگاه امام(ره) ایجاد شود .

  مراسم معارفه مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و عضو هیأت مدیره این شرکت امروز در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد .

  در این مراسم مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار داشت : پس از ۲۵ سال خدمت در حوزه حمل و نقل جاده‌ای فرصتی فراهم شد تا در عرصه‌ای دیگر از مدل‌های حمل و نقلی به این کشور و مردم خدمت کنم .

  شهرام آدم‌نژاد در تشریح دلایل انتصاب خود به این سمت ،‌ گفت : سال‌ها در این کشور اصول دولتمداری عمدتا مبتنی بر درآمدهای نفتی است و دولت همه کاره است . پیمانکار را انتخاب و تعیین صلاحیت می‌کند و همه زیر و بم کار را خود انجام می‌دهد . ضرورت دارد برای مشارکت‌پذیری تقسیم قدرت انجام شود و مردم هم در توسعه زیرساخت‌ها مشارکت کنند و از بخش خصوصی استفاده شود .

  مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : ضرورت دارد تغییرات اساسی در نگاه جذب سرمایه‌گذار داشته باشیم و تحولی عظیم در حوزه جذب سرمایه‌گذار رخ دهد تا تکیه بر درآمدهای نفتی کاهش یابد . کشور ما نیازمند توسعه است . قرن ۱۸ توسعه مبتنی بر دریا شکل گرفت . پس از آن توسعه مبتنی بر حمل و نقل ریلی و سپس جاده‌ها و آزادراه‌ها و امروز به دلیل لزوم مدیریت زمان و سرعت ، توسعه بر مبنای حمل و نقل هوایی در دستور کار است .

  وی ادامه داد : اگر استقرار نظام موبیلیتی مدنظر است حتما به فرودگاهی نظیر فرودگاه امام در پایتخت نیاز داریم و اگر قرار است در این حوزه کار کنید باید همه جوانب را در نظر بگیریم و جذب سرمایه‌گذار هم در اولویت است . در شهر فرودگاهی امام خمینی نظام لجستیک ایجاد می‌شود تا از وضعیت موجود خارج شویم و نظام لجستیک پیشران ، در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خواهیم داشت .
  مطالب مرتبط

  کاهش پروازهای زیارتی در فرودگاه‌های کشور طی خردادماه

  کاهش پروازهای زیارتی در فرودگاه‌های کشور طی خردادماه

  در این ماه ۳۰ هزار و ۵۰۶ پرواز داخلی انجام شده است که نسبت به اردیبهشت ۵ درصد کاهش و نسبت به خرداد سال گذشته ۳ درصد کاهش نشان می‌دهد . همچنین ۵ هزار و ۸۲۳ پرواز خارجی صورت گرفته که نسبت به اردیبهشت ۶ درصد و نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۸ درصد کاهش داشته است .

  |

  جزییاتی از آمارهای پروازهای حج تمتع سال ۹۷

  جزییاتی از آمارهای پروازهای حج تمتع سال ۹۷

  فرودگاه تبریز اعزام ۴۲۹۵ زائر از استان‎های آذربایجان شرقی و اردبیل را برعهده دارد و شرکت هواپیمایی سعودی این زائران را در طول ۷ روز به سرزمین وحی اعزام خواهد کرد و فرودگاه شیراز ۴۲۱۲ زائر از استان‎های فارس و کهگیلویه و بویراحمد را در طول ۸ روز توسط ایران ایر اعزام می‎کند.

  |

  اعلام آمار شاخص‎های هوانوردی فرودگاه های کشور طی خرداد ۹۷

  اعلام آمار شاخص‎های هوانوردی فرودگاه های کشور طی خرداد ۹۷

  سهم پروازهای خارجی خرداد ۹۷ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها ، نشست و برخاست ۵۶۸۵ فروند هواپیما است که طی آن بیش از ۷۷۳ هزار مسافر اعزام و پذیرش و بیش از ۱۵ میلیون کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎است .

  |

  راهکارهای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در رابطه با مسئولیت اجتماعی

  راهکارهای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در رابطه با مسئولیت اجتماعی

  در ترمینال ایرانشهر یقینا شاهد مدیریت پسماند خواهیم بود . مدیریت پسماند در ترمینال یک و ترمینال سلام نیز با توجه به مطالعات مشاور انجام خواهد شد . ناگزیر هستیم که از شیوه‌های موثر مدیریت پسماند استفاده کنیم .

  |

  نظرات کاربران