در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در پروژه محور مریوان - سنندج


  برخی از قسمت‌های این پروژه پیشرفت قابل‌توجهی دارد . طبق قرارداد سه قطعه آخر که مقطع اصلی تونل باغان است تا آذر ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت : پیشرفت کل پروژه مریوان - سنندج حدود ۶۵ درصد است که بابت آن ۱۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است .

  شهرام ملکی اظهار کرد : یکی از مهم‌ترین اقداماتی که در استان انجام گرفت با توجه به اینکه در زمینه زیرساخت راه نسبت به میانگین کشور عقب بودیم نیازسنجی در راستای اولویت‌بندی پروژه‌ها انجام گرفت .

  وی با بیان اینکه موانعی در مسیر کار داشتیم که با رایزنی‌های انجام گرفته و حمایت و کمک متولیان و مسئولان امر موانع را برداشتیم ، گفت : امروز در پاسخ به اعتماد همه مسئولان ، هر پروژه‌ای که در استان شروع شده فعال است و هیچ پروژه‌ای در استان به دلیل کمبود اعتبار تعطیل نیست .

  مدیرکل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به اینکه این پروژه در طول ۶ قطعه کاری فعال است ، گفت : برخی از قسمت‌های این پروژه پیشرفت قابل‌توجهی دارد . طبق قرارداد سه قطعه آخر که مقطع اصلی تونل باغان است تا آذر ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد .

  وی با بیان اینکه همه مقدمات کار برای تسریع در روند پیشرفت پروژه و بهره‌برداری از آن در اواخر سال ۹۷ فراهم است ، گفت : تونل اول و دوم این پروژه ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .
  مطالب مرتبط

  تشریح پروژه های راهسازی هدف‌گذاری شده استان کردستان در سال ۹۷

  تشریح پروژه های راهسازی هدف‌گذاری شده استان کردستان در سال ۹۷

  بهبود وضعیت راه‌های روستایی و ارتقای شاخص برخورداری از راه روستایی مناسب در رسیدن به میانگین کشوری از جمله اهداف موردنظر بوده که امسال نیز هدف‌گذاری‌های مناسب بدین منظور انجام شده و تلاشمان این خواهد بود که این مهم یعنی بهره‌مندی روستائیان عزیز از راه مناسب آسفالته و ایمن ...

  |

  نظرات کاربران