در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آسفالت همه راه‌های روستایی شهرستان کبودرآهنگ استان همدان


  محور شیرین سو با توجه به اینکه در شاهراه کبودرآهنگ به زنجان قرار دارد نیازمند احداث راهدارخانه است که عملیات آن سال آینده اجرایی می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کبودرآهنگ در استان همدان گفت : خوشبختانه هیچ‌گونه راه روستایی فاقد آسفالت در این شهرستان وجود ندارد و همه راه‌های روستایی آسفالت شده‌اند .

  سهراب فتحی در نشست ستاد راهداری زمستانی و هم‌اندیشی به منظور رفع موانع و مشکلات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت : طول راه‌های حوزه استحفاظی شهرستان کبودرآهنگ ۸۴۱ کیلومتر است که از این مقدار ۵۳۳ کیلومتر راه روستایی است . بیش از ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان آسفالت شده‌اند که به جرأت می‌توان گفت این مهم در کشور نخستین بار است .

  فتحی به عملیات راهداری زمستانی این شهرستان اشاره و گفت : در بحث راهداری زمستانی خوشبختانه همه موارد مهیا است و ۹۵ درصد ماشین‌آلات این اداره آمادگی کامل را برای خدمات‌رسانی در فصل زمستان دارد . در بحث نمک‌پاشی نیز هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد و حتی می‌توان گفت بیش از دو سال نمک و ماسه این اداره در فصل زمستان فراهم است .

  رئیس راهداری شهرستان کبودرآهنگ به وجود ۷ راهدارخانه در این شهرستان اشاره و افزود : از این تعداد سه راهدارخانه سیار و چهار راهدارخانه ثابت است .

  فتحی به راهدارخانه روستای کیتو در این شهرستان نیز  اشاره کرد و گفت : با توجه به وجود این راهدارخانه در این روستا، این راهدارخانه نیاز به حصارکشی و انبار نمک دارد .

  این مسئول با اشاره به اینکه راهدارخانه سوباشی نیز در حال توسعه و تجهیز است ، یادآور شد : محور شیرین سو نیز با توجه به اینکه در شاهراه کبودرآهنگ به زنجان قرار دارد نیازمند احداث راهدارخانه است که عملیات آن سال آینده اجرایی می‌شود .

  فتحی نبود ترمینال را از جمله دغدغه‌های این شهرستان بیان کرد و از مسئولان مربوطه خواست نسبت به ایجاد این مهم در این شهرستان اقدام کنند .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  همکاری های خوبی در زمینه توسعه روابط حمل و نقل جاده‌ای و ترانزیتی میان دو کشور وجود دارد که برگزاری کمیسیون‌های مشترک اقتصادی و کمیته‌های مختلف اعم از جاده‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد و خواستار طرح مباحث و پیگیری موضوعات باقیمانده از طریق کمیته های مذکور گردید .

  |

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  همه دستگاه‌های ذی‌ربط‌ ، انجمن‌های صنفی و دست‌اندکاران باید برای رفع این مشکلات به دنبال راهکار باشند و با نگاه معقول و همه‌جانبه و در چارچوب قانون عمل کنند تا در آینده‌ای نزدیک وضعیت حمل و نقل جاده‌ای به شرایط مطلوب نزدیک شود .

  |

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  مالکین ناوگان باری و مسافری استان می‌‌توانند با دریافت حواله از طریق تشکلهای صنفی و با نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به نمایندگی‌های شرکت‌های تولید کننده لاستیک در سطح استان مراجعه و نیاز ناوگان خود را تامین کنند .

  |

  نظرات کاربران