در حال بارگذاری ...
 • بهسازی محور یساقی - بندر ترکمن - گمیشان در استان گلستان


  اعتبار این پروژه ۴۰۰ میلیون تومان برآورد اعتبار شده که تا این مرحله از پروژه تأمین و پرداخت شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان بندر ترکمن خبر داد : با شروع ادامه آسفالت محور یساقی - بندر ترکمن - گمیشان ، ارتباط جاده‌ای مردم با روستاها و شهرهای اطراف از شرایط مناسب‌تری برخوردار می‌شود .

  موسی اونق اظهار داشت : این پروژه از نیمه دوم آذرماه امسال در محور بندر ترکمن - یساقی و با پیمانکاری شرکت عمران راه گلستان به اجرا درآمده است . این پروژه در طول ۳ کیلومتر از محور مذکور و در محدوده سیجوال (کیلومتر ۲ الی ۸) و عرض ۷ و نیم متر در حال اجراست . اعتبار این پروژه ۴۰۰ میلیون تومان برآورد اعتبار شده که تا این مرحله از پروژه تأمین و پرداخت شده است .

  وی با بیان اینکه منابع مالی پروژه از محل اعتبارات ملی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور تأمین شده است ، افزود : در صورت تخصیص به‌موقع اعتبارات و مساعد بودن شرایط جوی ، ظرف نیمه اول سال ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد .

  رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان بندر ترکمن یادآور شد : در گذشته ۵ کیلومتر از این محور آسفالت و بهسازی شد که امسال نیز برای تداوم این عملیات ، اقدام شد .

  گفتنی است ، شهرستان بندر ترکمن در ۳۰ کیلومتری گرگان مرکز استان گلستان واقع شده و ۴۶۵ کیلومتر از راه‌های این استان را تحت پوشش استحفاظی خود دارد .
  مطالب مرتبط

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  وی قرار است در این سفر ضمن بازدید از فرودگاه سبزوار از پروژه بهسازی سبزوار - خوشاب ، راه‌آهن آنتنی سبزوار ، محور سلطان آباد - جوین ، محور جوین - جغتای ، محور جغتای - سه راهی برغمد ، سه راهی برغمد - سبزوار و داورزن - کاهک بازدید کند .

  |

  آمادگی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای زنجان برای خدمات به زائران اربعین

  آمادگی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای زنجان برای خدمات به زائران اربعین

  با توجه به اینکه در سال های گذشته ، عمده مشکل ترافیکی ایجاد شده بدلیل تردد خودروهای شخصی در مسیر مرزها بوده است و در جهت دستیابی به حمل و نقل ایمن ، روان و کاهش بار ترافیکی محورهای منتهی به مرز ، تردد سواری های شخصی سایر استان ها از استان کرمانشاه تا مرز مهران در ایام ستاد ممنوع ...

  |

  نظرات کاربران