در حال بارگذاری ...
 • برقراری پرواز همدان - تهران و بالعکس در آینده نزدیک


  طی جلسه ای با مدیر عامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خصوص تعیین خطوط پرواز همدان- تهران و بالعکس مذاکره و مقرر شد روزانه یک پرواز و ۳ روز درهفته نیز دو پرواز انجام شود که اعلام پرواز آغازین و جدول زمان بندی سایر پرواز ها به هفته آتی موکول شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در جلسه استاندار همدان با مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خصوص تعیین خطوط پرواز همدان - تهران و بالعکس مذاکره و مقرر شد روزانه یک پرواز و ۳ روز در هفته نیز دو پرواز انجام شود .

  استاندار همدان در ادامه پیگیری های ویژه هفتگی در مرکز به دیدار مدیر عاملان بانک های سینا و صادرات و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران رفت که البته در دیدار با مدیر عامل ایران ایر ، نمایندگان محترم مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی نیز وی را همراهی کردند .

  محمد ناصر نیکبخت ، ابتدا طی جلسه ای با پیشرو مدیر عامل بانک سینا در خصوص مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی استان و راهکارها و موانع جذب اعتبارات طرح های اشتغال روستایی مذاکره کرد و دستور مساعد مدیر عامل در خصوص رفع مشکلات و موانع مطروحه صادر گردید .

  استاندار سپس طی جلسه ای طولانی با زراعتی ، مدیر عامل بانک صادرات کشور در خصوص مشکلات ۷ طرح صنعتی استان ، مذاکره و دستور مساعد مدیر عامل در خصوص رفع مشکلات و موانع مطروحه را دریافت کرد . در این جلسات رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و صاحبان طرح های یادشده نیز حضور داشتند .

  همچنین استاندار همدان ، نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و مدیر فرودگاه همدان ، شامگاه دوشنبه طی جلسه ای با مدیر عامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خصوص تعیین خطوط پرواز همدان- تهران و بالعکس مذاکره و مقرر شد روزانه یک پرواز و ۳ روز درهفته نیز دو پرواز انجام شود که اعلام پرواز آغازین و جدول زمان بندی سایر پرواز ها به هفته آتی موکول شد.

  بر اساس روال کاری ، استاندار همدان هر هفته دوشنبه و سه شنبه در تهران حضور داشته و در دیدار با مدیران و مسئولان کشوری به پیگیری مسائل توسعه ای استان می پردازد.
  مطالب مرتبط

  پایان عملیات رفت زائران حج تمتع سال ۹۷ با انجام ۳۱۵ پرواز

  پایان عملیات رفت زائران حج تمتع سال ۹۷ با انجام ۳۱۵ پرواز

  خوشبختانه در هیچ فرودگاهی از نظر امکانات مربوط به فرودگاه با مشکلات فنی ، عملیاتی و تسهیلاتی روبرو نشدیم و همه بخش‎ها کارهای‎شان را به خوبی انجام دادند . میزان تاخیرات هم بسیار کمتر از سال قبل بود . تنها در دو سه فرودگاه به دلیل بروز نقص فنی در هواپیماها تأخیرات زیادی به وجود ...

  |

  توسعه حمل‌ونقل کشور با برنامه‌های ابتکاری وزیر راه و شهرسازی

  توسعه حمل‌ونقل کشور با برنامه‌های ابتکاری وزیر راه و شهرسازی

  از رییس جمهور تشکر می‌کنم که از نیروهای با تجربه و متخصص و خوشفکر در کابینه استفاده کردند . اقداماتی که شما در حمل‌ونقل و توسعه ناوگان هوایی ، توسعه حمل‌ونقل ریلی و احداث و توسعه آزادراه‌ها انجام داده‌اید ، قابل تقدیر است .

  |

  نظرات کاربران