در حال بارگذاری ...
 • فراخوان معرفی پایان نامه های مرتبط در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل


  تمامی اساتید و دانشجویان دارای پایان نامه های متناسب با محورهای این نمایشگاه ، می توانند نسخه ای از پایان نامه خود را به این مرکز جهت بررسی و حضور در نمایشگاه ارسال نمایند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ، راهسازی ، راهداری و صنایع وابسته ، پایان نامه های دانشجویی مرتبط با زیرساخت های حمل و نقل در مجموعه غرفه های پژوهشی تحت عنوان کانون همگرایی دانش و صنعت در زیرساخت های حمل و نقل ارائه خواهد شد .

  مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی ، با همکاری معاونت ساخت و توسعه آزادراه ها و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با هدف کاربردی نمودن دستاوردهای پژوهشی انجام شده در قالب پایان نامه های دانشجویی مرتبط با زیرساخت های حمل و نقل ، این فرصت را فراهم نموده اند تا توانمندی های حوزه دانشگاهی کشور در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار گیرد .

  به همین منظور تمامی اساتید و دانشجویان دارای پایان نامه های متناسب با محورهای این نمایشگاه ، می توانند نسخه ای از پایان نامه خود را به این مرکز جهت بررسی و حضور در نمایشگاه ارسال نمایند .

  خاطرنشان می شود در صورت قبولی طرح های ارائه شده در کمیته تخصصی مربوطه ، از پژوهش های انجام شده بهره برداری و تعامل متناسب با آنها از قبیل اهدای جوایز به طرح های برتر ، امکان ارائه مجدد در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور جهت عملی نمودن طرح در صنعت مربوطه و صدور گواهینامه به عمل خواهد آمد .




  مطالب مرتبط

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  وی قرار است در این سفر ضمن بازدید از فرودگاه سبزوار از پروژه بهسازی سبزوار - خوشاب ، راه‌آهن آنتنی سبزوار ، محور سلطان آباد - جوین ، محور جوین - جغتای ، محور جغتای - سه راهی برغمد ، سه راهی برغمد - سبزوار و داورزن - کاهک بازدید کند .

  |

  کاهش قیمت خودرو و تعرفه واردات از راهکارهای جلوگیری از خودرو محوری

  کاهش قیمت خودرو و تعرفه واردات از راهکارهای جلوگیری از خودرو محوری

  یکی از علل بالا بودن قیمت کالا در ایران ، گران بودن قیمت ناوگان جاده‌ای باری است و این مساله باعث می‌شود که راننده نتواند با نرخ کرایه‌های حمل فعلی اقساط خرید کامیون را در کوتاه مدت تسویه کند ، ضمن اینکه وضعیت معیشتی مناسبی نیز ندارند .

  |

  الکترونیکی شدن فرآیند مناقصه و مزایده در شرکت ساخت و توسعه

  الکترونیکی شدن فرآیند مناقصه و مزایده در شرکت ساخت و توسعه

  این سامانه به زودی و پس از تکمیل بر روی سیستم همکاران نصب می‌شود و تمامی اطلاعات پیمان و رسیدگی در این پایگاه نگهداری شده و برای مدیران و کارشناسان در سطوح مختلف شرکت قابل دسترسی و بهره‌برداری خواهد بود .

  |

  بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه از پروژه راه‌آهن میانه - تبریز

  بازدید رییس سازمان برنامه و بودجه از پروژه راه‌آهن میانه - تبریز

  مسیر فعلی عمدتا از مناطق کوهستانی عبور می‌کند و سرعت قطارها در این خط به لحاظ مشخصات هندسی فوق‌العاده کم است و در نتیجه با احداث خط‌آهن میانه - بستان‌آباد - تبریز که ۱۱۴ کیلومتر کوتاه‌تر از مسیر موجود است زمان سفر نسبت به خط ریلی موجود ۵.۵ ساعت کاهش می‌یابد .

  |

  نظرات کاربران