در حال بارگذاری ...
 • نمایان شدن زوایای پنهان راه‌آهن توسط طبع ظریف هنرمندان


  در مجموع حمایت مدیرعامل و هیأت مدیره راه آهن از جریان هنری که چند وقتی است در مجموعه وجود دارد ، مثبت است و امیدواریم در تازه ترین جلسه شورای اطلاع رسانی ، برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره تصمیمات مهمی را اتخاذ کنیم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، عضو هیئت مدیره شرکت راه آهن معتقد است ؛ هنرمندان با نگاه، طبع ظریف و ابزاری که در اختیار دارند می توانند زوایای پنهان یک پدیده را خوب ببینند و برای مردم بازگو کنند .

  سعید رسولی با اشاره به برگزاری رویداد هنری جشنواره فیلم و عکس راه‌آهن که برای اولین بار در صنعت ریلی کشور اتفاق می افتد را ارزشمند خواند و گفت : ارائه امکانات  و خدمات دهی عالی به مردم نکته ای است که همواره در استراتژی های کشورهای اروپایی به آن توجه جدی شده است و جایگاه بالایی دارد . راه آهن  یک وسیله عمومی است و هر وقت که توانستیم در جاهایی بهترین خدمات را دهیم میزان رضایت مندی مردم نسبت به ما افزایش داشته است . در یک نشست خبری ، خبرنگاری از من در خصوص اینکه برای تبلیغ راه آهن تاکنون چه اقداماتی صورت گرفته است ، سوالی پرسید که بنده در جواب وی  ارائه کیفیت بهتر خدمات و بهبود عملکرد نیروی انسانی و قطارها را بهترین تبلیغ معرفی کردم .

  رسولی قطار را در کنار پایین بودن سرعت آن دارای مزیت هایی چون کاهش هزینه ، استفاده از مناظر زیبا و حضور گرم خانواده در کنار هم  عنوان کرد و اظهار داشت : مطرح شدن این موارد نیاز به فرهنگ سازی دارد و هنرمندان می توانند در قالب موضوعات مطرح شده در جشنواره به آن ها بپردازند .

  رئیس شورای اطلاع رسانی راه آهن ، راه اندازی قطار گردشگری در بعضی مسیرهای ریلی را در جهت توسعه فرهنگ گردشگری عنوان کرد و ادامه داد : با توسعۀ این قطارها و سرعت پایین آن ها و همچنین توقف در بعضی از مسیرهایی که در حالت عادی این امکان وجود ندارد ، سعی کردیم تا طبیعت مناطقی که شاید تا پیش از این کمتر توجه می شد را به مردم و دوستداران محیط زیست نشان دهیم .  

  وی در پاسخ به این سؤال که رویکرد مدیران ارشد مجموعه راه آهن به مقولۀ هنر و حمایت از آن ها برای تولید آثاری در حوزۀ ریلی چگونه است ، این طور جواب داد : در شورای اطلاع رسانی که متشکل از بنده و بسیاری از مدیران ارشد راه آهن است ، سعی کردیم تا مشکلاتی که بر سر راه هنرمندان است را برطرف کنیم و فضای کاری بهتری را برای حضور و حمایت از آن ها ایجاد کنیم . در مجموع حمایت مدیرعامل و هیأت مدیره راه آهن از جریان هنری که چند وقتی است در مجموعه وجود دارد ، مثبت است و امیدواریم در تازه ترین جلسه شورای اطلاع رسانی ، برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره تصمیمات مهمی را اتخاذ کنیم .

  این مقام مسئول در راه آهن معتقد است ، برگزاری جشنواره فیلم و عکس باید در کنار توسعۀ ناوگان و خدمات رسانی بهتر به گسترش فرهنگ استفاده از قطار کمک کند و خاطر نشان کرد : هنرمندان با نگاه ، طبع ظریف و ابزاری که در اختیار دارند می توانند زوایای پنهان یک پدیده را خوب ببینند و برای مردم بازگو کنند . مطمئناً حضور هنرمندان در راه آهن موجب می شود تا زیبایی های که از نظر مردم عادی کمتر به آن توجه شده است بیشتر جلب توجه کند .
  مطالب مرتبط

  کاهش قیمت خودرو و تعرفه واردات از راهکارهای جلوگیری از خودرو محوری

  کاهش قیمت خودرو و تعرفه واردات از راهکارهای جلوگیری از خودرو محوری

  یکی از علل بالا بودن قیمت کالا در ایران ، گران بودن قیمت ناوگان جاده‌ای باری است و این مساله باعث می‌شود که راننده نتواند با نرخ کرایه‌های حمل فعلی اقساط خرید کامیون را در کوتاه مدت تسویه کند ، ضمن اینکه وضعیت معیشتی مناسبی نیز ندارند .

  |

  پرداخت زیان‌ بخش حمل و نقل ریلی مسافر با کمک دولت

  پرداخت زیان‌ بخش حمل و نقل ریلی مسافر با کمک دولت

  بخشی از هدف‌گذاری با ایجاد خطوط آنتنی به چشمه‌های بار و بخشی دیگر مربوط به سیاست‌های توسعه حمل بار است که شرکت راه‌آهن در آن تصمیم‌گیری‌ها دخل و تصرف چندانی ندارد . در حال پیگیری هستیم تا حداقل حمل بار دولتی در مسیر‌هایی که راه‌آهن وجود دارد از طریق‌ حمل‌ونقل ریلی تکلیفی ...

  |

  نظرات کاربران