در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • مذاکره و گفتگوی آخوندی با وزرای حمل و نقل ترکیه و صربستان


  عباس آخوندی در این سفر پیرامون برنامه‌های توسعه همکاری‌های فیمابینی ، انجام اقدامات لازم برای توسعه و تکمیل کریدورهای حمل و نقل ، ترانزیت منطقه‌ای و تسهیل ترانزیت در چارچوب آن کریدورها به مذاکره و گفتگو پرداخت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر ۲ روزه به گرجستان و شرکت در اجلاس یک کمربند - یک جاده تفلیس ۲۰۱۷ با وزرای حمل و نقل ، دارایی و اقتصاد کشورهای عضو در خصوص توسعه همکاری‌های فی‌مابینی به گفتگو پرداخت .

  عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در سفر به کشور گرجستان به منظور شرکت در اجلاس یک کمربند - یک جاده تفلیس ۲۰۱۷ با مقامات دولت این کشور به عنوان میزبان و همچنین وزرای سایر کشورهای شرکت کننده ملاقات کرد .

  گفتنی است آخوندی در این سفر پیرامون برنامه‌های توسعه همکاری‌های فیمابینی ، انجام اقدامات لازم برای توسعه و  تکمیل کریدورهای حمل و نقل ، ترانزیت منطقه‌ای و تسهیل ترانزیت در چارچوب آن کریدورها با ماموکا بختادزه وزیر دارایی گرجستان ، پاتریک هولولوئی مدیرکل حمل و نقل کمیسیون اروپایی ، وزیر زیرساخت و حمل و نقل صربستان ، احمد ارسلان وزیر حمل و نقل ، ارتباطات و امور دریایی ترکیه و کومسشویلی وزیر اقتصاد و توسعه پایدار گرجستان به مذاکره و گفتگو پرداخت .
  مطالب مرتبط

  افزایش سرعت سیر قطار و ظرفیت حمل بار با برقی سازی راه‌آهن گرمسار - اینچه‌برون

  افزایش سرعت سیر قطار و ظرفیت حمل بار با برقی سازی راه‌آهن گرمسار - اینچه‌برون

  علی‌رغم تهدیدات ترامپ رئیس جمهور امریکا عملیات اجرایی برقی‌سازی راه‌آهن گرمسار - اینچه‌برون با قراردادی به ارزش ۱.۲ میلیارد یورو با حضور مقامات ایران و روسیه (در بخش ریلی) در این روز آغاز می‌شود . تهدیدات یک جانبه امریکار نمی‌تواند سایر کشورها را تهدید کند و ایران به ...

  |

  پیام وزیر راه به مناسبت روز جهانی دریانورد

  پیام وزیر راه به مناسبت روز جهانی دریانورد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، هادی حق شناس معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم روز جهانی دریانورد پیام وزیر راه و شهرسازی را به نیابت از ایشان قرائت کرد .     ...

  |

  رونق تجارت در کشور با ایجاد زیرساخت‌های حمل و نقلی چندوجهی

  رونق تجارت در کشور با ایجاد زیرساخت‌های حمل و نقلی چندوجهی

  نکته مهم در این امر بحث گردشگری با توجه به وجود پتانسیل مناسب و فرصت‌های بی‌نظیر در دریا و خشکی به خاطر موقعیت خاص جغرافیایی با توجه به برخورداری زیست بوم جنگل و دریا است . نکته ای که با توجه به فاصله نزدیک آنها می‌تواند با ایجاد و احداث واحدهای تفریحی میان بندر انزلی و کاسپین ...

  |

  شروط ایران برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی در منطقه سه آزادراه تهران - شمال

  شروط ایران برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی در منطقه سه آزادراه تهران - شمال

  این پروژه ، نمایشگاهی کامل از توانمندی‌های فنی و مهندسی کشور است که با همکاری ، همدلی و همفکری وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان در حال اجرا است . اگر همدلی موجود بین وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان به کل کشور تسری یابد بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران