در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اتمام عملیات احداث و آسفالت ۳ کیلومتر راه روستایی در شهرستان نیشابور


  اجرای این عملیات سبب رضایتمندی مردم منطقه شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیشابور از اتمام عملیات احداث و آسفالت بیش از ۳ کیلومتر راه روستایی در این شهرستان با هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد ریال خبر داد .

  محمود کاوسی نیا با اعلام این خبر گفت : عملیات احداث و آسفالت راه روستایی نیرآباد – توزنده‌جان ، با هزینه‌ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ، عملیات احداث و آسفالت قسمتی از راه روستایی بقیع به طول ۱۵۰۰ متر و با هزینه ۲ میلیارد ریال و به طول ۱۳۵۰ متر و بهسازی و آسفالت راه روستایی علی‌آباد به طول یک هزار متر با مشارکت دهیاری و تأمین ۴۷ تن قیر رایگان به اتمام رسید .

  وی در ادامه با اشاره به اینکه با اجرای عملیات احداث و آسفالت محورهای مذکور تعداد ۱۷۱ خانوار از روستای نیرآباد ، ۸۰ خانوار از روستای توزنده جان کهنه ، ۴۷ خانوار از روستای توزنده جان نو و ۱۹ خانوار از روستای علی‌آباد از نعمت راه آسفالته مناسب بهره‌مند شدند ، بیان کرد : اجرای این عملیات سبب رضایتمندی مردم منطقه شده است .
  مطالب مرتبط

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  عکس منتشرشده از ارتفاعی گرفته‌شده است که بخش‌هایی از جاده که در پیچ‌ها با یکدیگر فاصله دارند ، باهم تطبیق پیداکرده و نشان می‌دهد که جاده باهم پیوسته ، دچار زیگزاگ و اعوجاج است در صورتی‌که نقاطی که در عکس نشان داده می‌شود با یکدیگر فاصله‌دارند و انطباقی با یکدیگر ندارد ، ...

  |

  ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی و دوری از خودرومحوری

  ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی و دوری از خودرومحوری

  استراتژی‌های موجود در حوزه حمل و نقلی این استان باید در شورای حمل و نقل پیگیری شود ، در حال حاضر استراتژی‌های مختلفی در حوزه حمل و نقل طراحی و‌ تدوین شده که در آن ۱۰۴ اقدام‌ استراتژیک شناسایی و ۵۰ مورد از آن برای اقدام در دستور کار قرار گرفته است .

  |

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  تحویل زمین راه روستایی ابگرم یله گنبد انجام گرفته و عملیات بازگشایی ، تعریض ، زیرسازی و اجرای ابنیه شامل ۲۰ رشته لوله و ۱۰ دستگاه پل زیرسازی و آسفالت ۷ کیلومتر از راه روستایی مذکور آغاز گردیده است که این امر موجب گسترش گردشگری ایجاد شغل و توسعه اقتصاد پایدار در منطقه خواهد ...

  |

  نظرات کاربران