در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انجام عملیات تعریض محور بهشهر - زاغمرز در استان مازندران


  عملیات بهسازی و آسفالت قطعه اول محور دامغان به سرخگریوه به طول ۵ کیلومتر به اتمام رسیده و با توجه به محدودیت فصلی ، عملیات روکش نهایی آسفالت این پروژه جهت بهره‌برداری به اتمام خواهد رسید .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر مازندران از اجرای عملیات تعریض محور بهشهر _ زاغمرز (قطعه پنجم) به طول ۸ کیلومتر و اعتباری بالغ بر ۷۳ میلیارد ریال خبر داد .

  مهندس ناصحی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر ضمن اعلام این خبر افزود : عملیات تعریض در محور فوق به طول ۸ کیلومتر است که ۴ کیلومتر از عملیات خاک‌برداری و تعریض آن صورت گرفته و به تعداد ۱۳ (آبرو) ابنیه فنی با دهانه‌های ۲ متری و ۴ متری در محور مذکور اجرا شده است .

  ناصحی در خصوص پروژه محور گلوگاه به استان سمنان حدفاصل روستای سرخگریوه به دامغان افزود : از دیگر اقدامات این اداره عملیات بهسازی و آسفالت پروژه محور گلوگاه به استان سمنان حدفاصل روستای سرخگریوه _ دامغان به طول ۱۱/۳ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال بوده که در دو قطعه عملیات راهسازی آن ادامه دارد .

  رئیس اداره را و شهرسازی بهشهر بیان کرد : عملیات بهسازی و آسفالت قطعه اول محور دامغان به سرخگریوه به طول ۵ کیلومتر به اتمام رسیده و با توجه به محدودیت فصلی ، عملیات روکش نهایی آسفالت این پروژه جهت بهره‌برداری به اتمام خواهد رسید . قطعه دوم پروژه به طول ۶/۳ کیلومتر بوده و در طول مسیر از احداث آبروها و ابنیه‌های موجود از قبیل دو دستگاه پل به طول ۴۵ و ۳۶ متر خبر داد که هم‌اکنون مشغول انجام عملیات زیرسازی مسیر فوق هستند .

  گفتنی است : از ۱۰۵۰۰ کیلومتر راه‌های اصلی و فرعی و روستایی موجود در مازندران ، مقدار ۴۱۵ کیلومتر در شهرستان بهشهر واقع شده است .

   
  مطالب مرتبط

  بهره برداری از محور دژگان - لمزان و بندرلنگه - پارسیان در هفته دولت

  بهره برداری از محور دژگان - لمزان و بندرلنگه - پارسیان در هفته دولت

  بهسازی ابنیه فنی و روکش محور دژگان به لمزان و بندرلنگه به پارسیان در دستور کار قرار گرفته به نوعی که پیمانکار مشخص و به امید خدا بزودی روکش این محورها شروع خواهد شد و تلاش می‌شود در هفته دولت سالجاری این محورها به بهره برداری برسد .

  |

  نظرات کاربران