در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بازدید مدیرعامل شرکت ساخت از پروژه آزادراه شیراز – اصفهان


  امیدواریم بتوانیم با کمک مسئولین و کسب نظر از استانداری فارس و مدیرکل راه و شهرسازی استان به یک تفاهم نظر برسیم و راه‌های ارتباطی ورودی و خروجی آزادراه را به گونه‌ای طراحی و اجرا کنیم که باعث گره ترافیکی و مشکلات برای آزادراه شیراز – سپیدان نگردد و تردد به سهولت انجام شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور در بازدید از قطعه ۷ پروژه در دست اجرای آزادراه شیراز – اصفهان گفت : مهم‌ترین مسئله احداث آزادراه شیراز – اصفهان این است که در منطقه تغییرات زیادی صورت خواهد گرفت و ما باید پیش‌بینی لازم برای احداث راه‌های دسترسی خروجی و ورودی به آزادراه را انجام دهیم .

  خیراله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور به همراه فیروز تکاور مدیرکل راه و شهرسازی فارس و سید علاءالدین خادم نماینده مردم شهرستان‌های بیضا و سپیدان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین کشوری و استانی از قطعه ۷ آزادراه شیراز – اصفهان بازدید کردند .

  خادمی در حاشیه بازدید گفت : با بازدیدهایی که انجام شد امیدواریم بتوانیم تصمیماتی اتخاذ کنیم که وضعیت بهتری نسبت به گذشته داشته باشیم . امیدواریم بتوانیم با کمک مسئولین و کسب نظر از استانداری فارس و مدیرکل راه و شهرسازی استان به یک تفاهم نظر برسیم و راه‌های ارتباطی ورودی و خروجی آزادراه را به گونه‌ای طراحی و اجرا کنیم که باعث گره ترافیکی و مشکلات برای آزادراه شیراز – سپیدان نگردد و تردد به سهولت انجام شود .

  معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص اتصال آزادراه شیراز – اصفهان به کمربندی شرقی و غربی شیراز گفت : بخصوص در بحث اتصال آزادراه شیراز – اصفهان به کمربندی شرقی و کمربندی غربی شیراز باید به‌گونه‌ای پیش‌بینی گردد که بتوانیم ترافیکی که از شمال می‌آید یا از جنوب بدون تداخل به ترافیک شهری به داخل آزادراه انتقال دهیم و این پیش‌بینی در حال انجام است و مطالعات تکمیلی آن به زودی به اتمام خواهد رسید .

   
  مطالب مرتبط

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  به منظور تعامل با بخش خصوصی و انعکاس مشکلات و مسایل مرتبط فی مابین ، رییس انجمن شرکت‌های راهسازی ایران ، دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی و نماینده جامعه مهندسان مشاور نیز عضو شورای فنی شرکت بوده و در جلسات حضور خواهند داشت .

  |

  پیشرفت ۷۵ درصدی در پروژه احداث آزادراه کنارگذر شرق اصفهان

  پیشرفت ۷۵ درصدی در پروژه احداث آزادراه کنارگذر شرق اصفهان

  ۵ تبادل ترافیکی بر روی اتوبان‌های عبوری از این آزادراه وجود دارد که در مسیرهای عبوری احداث خواهد شد و حجم عملیات اجرایی را افزایش خواهد داد و مقرر شد تا معماری پل‌ها و تقاطع‌های احداثی در مسیر با توجه به عبور از شهر تاریخی اصفهان متناسب با معماری ایرانی – اسلامی اصفهان ...

  |

  بازگشت پروژه راه‌آهن قزوین - رشت به شرکت ساخت و توسعه

  بازگشت پروژه راه‌آهن قزوین - رشت به شرکت ساخت و توسعه

  طبق پیش‌بینی‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل و هماهنگی‌های صورت گرفته با شرکت راه‌آهن ، طی سه الی شش ماه آینده ساخت راه‌آهن قزوین - رشت به اتمام می‌رسد و سپس برای بهره‌برداری به شرکت راه‌آهن منتقل می‌شود .

  |

  نظرات کاربران