در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تسلیت سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام (ره) به بازماندگان زلزله کرمانشاه


  صبر و شکیبایی و اجر جزیل برای خانواده‌های مصیبت دیده و طلب شفای عاجل مصدومان و کاهش آلام خسارت دیدگان را از خداوند متعال صبر مسئلت می‌‌نمایم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی اطلاعیه‌ای به ملت ایران و بازماندگان زلزله کرمانشاه تسلیت گفت .

  کوروش فتاحی رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در پی وقوع حادثه ناگوار زلزله شب گذشته در مناطق غربی کشور در انتشار اطلاعیه‌ای به بازماندگان این حادثه تسلیت گفت .

  متن این اطلاعیه به شرح زیر است :

  بسم الله الرحمن الرحیم

  وقوع حادثه غم‌بار زمین لرزه در غرب کشور که باعث جان باختن و مصدومیت جمعی از مردم عزیز و شریف استان غیور کرمانشاه شد ، موجب تاسف و تاثر شدید اینجانب گردید .

  ضمن عرض تسلیت این حادثه محنت بار به ملت شریف ایران به ویژه مردم بزرگوار کرمانشاه ؛ رحمت و مغفرت برای همه در گذشتگان ، صبر و شکیبایی و اجر جزیل برای خانواده‌های مصیبت دیده و طلب شفای عاجل مصدومان و کاهش آلام خسارت دیدگان را از خداوند متعال صبر مسئلت می‌‌نمایم .
  مطالب مرتبط

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  ایران با بحران لجستیک روبرو است و این یکی از چند بحران بزرگ کشور است . نبود نظام لجستیک یکی از علل هزینه های بسیار زیاد در کشور است . حتی می‌توان ترافیک شهرهای بزرگ را نیز با نبود نظام لجستیک مرتبط دانست .

  |

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  با توجه به اعمال محدودیت های ترافیکی در روز ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ همان روز در آزادراه تهران - قم مسافرانی که عازم فرودگاه هستند باید از آزادراه تهران - ساوه به فرودگاه امام تردد کنند .

  |

  نظرات کاربران