در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بهره برداری از سامانه جامع بندری تا پایان امسال


  آمادگی لازم برای پذیرش پیشنهادها در خصوص تعرفه‌ها در این اداره‌کل وجود دارد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل سرمایه گذاری سازمان بنادر و دریانوردی کشور از راه اندازی سامانه جامع بندری تا پایان سال ۹۶ خبر داد .

  حسین صادقی‌نژاد در بازدید از بندر امیرآباد افزود : یکی از اولویت‌های مورد تأکید در بندر امیرآباد ، فعال‌سازی سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در این بندر است .

  وی با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد از اراضی پشتیبانی مناسبی برخوردار است ، بیان داشت : در این راستا اختصاص بهینه زمین و اراضی از مواردی است که به آن باید توجه ویژه‌ای صورت گیرد .

  صادقی‌نژاد ، یکی از شرایط مهم در انعقاد قرارداد با سرمایه‌گذاران را داشتن حداقل شرایط سرمایه‌گذاری توسط آنها عنوان و بر تقویت نظارت بر مفاد قراردادهای منعقد شده از سوی کارشناسان سازمان و بنادر تأکید کرد .

  این مقام مسئول همچنین از راه‌اندازی سامانه جامع بندری تا پایان سال ۹۶ خبر داد و گفت : آمادگی لازم برای پذیرش پیشنهادها در خصوص تعرفه‌ها در این اداره‌کل وجود دارد .

  حسین صادقی نژاد مدیرکل مناطق ویژه بندری و سرمایه‌گذاری سازمان بنادر و دریانوردی ، به همراه هیاتی از اداره‌کل سرمایه‌گذاری سازمان ، از توانمندی‌ها ، زیرساخت‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بازدید کرد .
  مطالب مرتبط

  تشکیل کمیته راهبردی هوشمندسازی بنادر در سازمان بنادر و دریانوردی

  تشکیل کمیته راهبردی هوشمندسازی بنادر در سازمان بنادر و دریانوردی

  سازمان بنادر و دریانوردی پس از برگزاری اولین همایش بین المللی هوشمندسازی بنادر و با تشکیل شورای راهبردی هوشمندسازی بنادر ، مقرر کرد تا کلیه فعالیت های مرتبط با تبادل الکترونیکی اطلاعات ، منبطق با این دستورالعمل باشد .

  |

  قدردانی فرمانده کشتی گلف پیرل از اداره کل سازمان‌های تخصصی بین المللی سازمان بنادر

  قدردانی فرمانده کشتی گلف پیرل از اداره کل سازمان‌های تخصصی بین المللی سازمان بنادر

  این کشتی خدماتی با ۲ هزار تن ظرفیت و محموله اسید برای تزریق در چاه های نفت بود که خدمه آن به دلیل اختلاف بین مدیریت و مالک شناور دچار بحران شدند . به دلیل عدم دسترسی به ساحل ، اتمام آذوقه ، سوخت و قطع ارتباطات رادیویی این کشتی با مشکلات متعددی روبرو شد .

  |

  نظرات کاربران