در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آغاز عملیات آسفالت راه روستایی قیلسون در شهرستان سقز


  برای اجرای این پروژه بالغ بر ۴ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کردستان از آغاز عملیات آسفالت راه روستایی قیلسون از توابع شهرستان سقز به طول ۱۵۸۰ مترمربع خبر داد .

  رامین محمودی گفت : عملیات مذکور به طول ۱۵۸۰ مترمربع و به عرض ۵/۵ متر در حال احداث است که با تکمیل آن ۱۳۰ خانوار روستای قیلسون از راه مناسب آسفالت برخوردار می‌شوند .

  وی گفت : ۱۵۰۰ مترمکعب عملیات خاک‌برداری ، ۲۹۷۱ مترمکعب اساس و زیراساس توسط پیمانکار پروژه انجام گرفته تا به مرحله آسفالت‌ریزی رسیده است و تا پایان هفته به بهره‌برداری خواهد رسید . برای اجرای این پروژه بالغ بر ۴ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  فاز دوم نصب نیوجرسی این آزادراه تا دوماه آینده در صورت تامین اعتبار به طول ۵/۱۲ کیلومتر به مورد اجرا گذاشته خواهد شد . هزینه لازم برای اجرای این پروژه از محل طرح نگهداری وایمن سازی راههای کشور تامین خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران