در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بازدید مدیران سازمان بازرسی کل کشور از آزادراه همت - کرج


  این پروژه به طول حدود ۱۵ کیلومتر از انتهای منطقه ۲۲ شهرداری تهران آغاز و با عبور از منطقه گرمدره و کلاک کرج در محدوده منطقه حصار به جاده چالوس متصل می شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید مدیران ارشد سازمان بازرسی کل کشور از آزادراه همت - کرج این پروژه را از پروژه های اولویت دار کشور عنوان کرد که بیش از ۷۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

  روز گذشته مدیران ارشد سازمان بازرسی کل کشور از روند پروژه آزادراه همت - کرج بازدید کردند .

  خیراله خادمی در حاشیه این بازدید آزادراه همت-کرج را به عنوان یکی از راه های منتهی به پایتخت بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت : این آزادراه تکمیل کننده کریدور بین المللی شرق به غرب کشور است که با بهره برداری کامل از آن علاوه بر کاهش زمان سفر و افزایش ایمنی شاهد کاهش بار ترافیکی درون شهری کرج با اتصال محور جدید به محور چالوس و کلاک و تسهیل دسترسی اهالی شمال کرج به استان های شمالی و تهران خواهیم بود .

  معاون وزیر راه و شهرسازی افزود : این پروژه به طول حدود ۱۵ کیلومتر از انتهای منطقه ۲۲ شهرداری تهران آغاز و با عبور از منطقه گرمدره و کلاک کرج در محدوده منطقه حصار به جاده چالوس متصل می شود .

  وی اجرای این پروژه را در قالب ۳ قطعه بیان کرد و در شرح این قطعه ها گفت : قطعه اول به طول ۵ کیلومتر هم اکنون زیر عبور قرار دارد و قطعه ۲ به طول حدود ۵ کیلومتر با پیشرفت فیزیکی ۹۲ درصدی در حال اجرا است . قطعه ۳ این پروژه نیز به طول ۵/۴ کیلومتر با پیشرفت حدود ۵۸ درصدی در دست احداث است .

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه با تاکید بر اولویت تکمیل کریدورهای بین المللی در کشور، احداث این آزادراه را در همین راستا دانست و سال آینده در ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل را سال توسعه و شکوفایی آزادراهها اعلام کرد که شاهد بهره برداری از آزادراههای مختلف و تکمیل کریدورهای بین المللی آزادراهی در کشور خواهیم بود .
  مطالب مرتبط

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  این قطعه دارای دو دستگاه تونل به صورت رفت و برگشت هرکدام به طول ۵۳۸ متر و در مجموع‌ ۱۰۷۶ متر است که عملیات اجرایی یکی از تونل‌ها به اتمام رسیده و با اتمام حفاری یک تونل ، تحکیم و لاینینگ تونل دیگر آغاز شده است .

  |

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر احداث می‌شود که قطعه اول آن امروز از سیرجان تا بندرعباس به طول ۶۰ کیلومتر در حال اجرا است و برای مرحله اول آن بخش خصوصی ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار گذاشته است .

  |

  افتتاح ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه - تبریز در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه - تبریز در نیمه اول سال جاری

  در حال حاضر ۳۷۶ نفر نیروی انسانی و بیش از ۱۵۰ دستگاه ماشین‌آلات در این پروژه فعال است که در جهت تسریع پروژه تنها ۱۶۴ نفر در قطعه ۴ به صورت مستقیم مشغول به کار هستند تا آزادراه ارومیه - تبریز که یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه آزادراهی است در زمان مقرر به بهره‌برداری ...

  |

  نظرات کاربران