در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اجرای عملیات آسفالت راه روستایی تازه‌آباد در شهرستان بابلسر


  از ۷۵۰۰ کیلومتر راه‌های روستایی موجود در مازندران ، مقدار ۱۸۰ کیلومتر در شهرستان بابلسر واقع شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بابلسر از اجرای آسفالت راه روستایی تازه‌آباد به طول بیش از ۴ کیلومتر ، عرض متوسط ۵ متر و با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیون ریال خبر داد .

  حنظله تقی پور ضمن اعلام این خبر افزود : روستای تازه‌آباد که منتهی به روستای باقرتنگه می‌باشد با جمعیتی بالغ بر ۷ هزار نفر در محور بابلسر به بهنمیر واقع شده است . لذا در راستای کاهش تصادفات و ارتقاء امنیت جاده‌ای نسبت به آسفالت این محور روستایی به طول ۴ کیلومتر، عرض متوسط ۵ متر و با صرف هزینه‌ای معادل ۸ هزار میلیون ریال اقدام شده است .

  وی یادآور شد : یکی از اهداف راه و شهرسازی استان ارتقاء ایمنی محورها جهت تأمین سلامت کاربران جاده‌ای است . این اداره با در اختیار داشتن ۲۹۸ کیلومتر راه اصلی ، فرعی و روستایی و همچنین اجرای بیش از ده‌ها پروژه راهسازی در سطح این شهرستان از جمله ادارات مهم مجموعه راه و شهرسازی مازندران است .

  گفتنی است : از ۷۵۰۰ کیلومتر راه‌های روستایی موجود در مازندران ، مقدار ۱۸۰ کیلومتر در شهرستان بابلسر واقع شده است .
  مطالب مرتبط

  اقدامات راهداری فارس برای انجام سفر ایمن در ایام نوروز

  اقدامات راهداری فارس برای انجام سفر ایمن در ایام نوروز

  در بحث خدمات مسافری و در قالب شبکه سیر بحث آراستگی پایانه‌ها را داشتیم . اطلاع‌رسانی کامل را از طریق بروشورهای جامع ، پیام‌های تصویری و رسانه‌ای ، بیلبورد و سایت و همچنین تلفن ۱۴۱ انجام دادیم که همه همکاران ما به‌صورت شبانه‌روزی از ۱۲ اسفند کار را شروع کردند .

  |

  اجرای ۷ پروژه احداث و بهسازی راه‌های روستایی در شهرستان سروآباد

  اجرای ۷ پروژه احداث و بهسازی راه‌های روستایی در شهرستان سروآباد

  بهسازی و آسفالت راه روستایی هرسین – بیساران در دو فاز و کلاٌ به طول ۸ کیلومتر از دیگر پروژه‌هایی است که اهمیت ویژه داشته و فاز اول آن با ۸۶ درصد و فاز دوم آن با ۱۹ درصد پیشرفت امسال عملیات اجرایی آن‌ها ادامه پیدا کرد .

  |

  نظرات کاربران