در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تعیین تکلیف قطعه سوم آزاد راه تهران - شمال تا پایان سال


  قطعه دوم آزاد راه تهران - شمال از شهرستانک تا پل زنگوله ترسیم شده که اکنون شرکت های پیمانکاری در حال انجام آن هستند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان در تشریح آخرین وضعیت آزاد راه تهران - شمال گفت : وضعیت اجرایی قطعه سوم آزادراه تهران - شمال ، امسال مشخص می شود .

  منوچهر خواجه دلویی در نشست شورای فنی البرز در محل پروژه تهران - شمال که با حضور استاندار البرز برگزار شد ، افزود : چهار قطعه در اجرای این پروژه پیش بینی شده که قطعه چهار از سال ۹۴ از "مرزن آباد" تا کمربندی چالوس زیر بار ترافیک رفته است . قطعه اول این پروژه به عنوان مهمترین بخش آن، تهران را به "شهرستانک" در شمال استان البرز متصل می‌کند ضمن آنکه مسیر تهران - چالوس تا حدود زیادی با گشایش این قطعه کوتاه می شود .

  خواجه دلویی گفت : هزینه ساخت این قطعه ۲ هزار و ۴۰۰میلیارد تومان است . قطعه دوم آزاد راه تهران - شمال از شهرستانک تا پل زنگوله ترسیم شده که اکنون شرکت های پیمانکاری در حال انجام آن هستند .

  معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد : تونل البرز بزرگترین تونل کشور در قطعه دوم آزاد راه تهران - شمال احداث می شود . بخش شرقی این تونل درحال اجرا و بخش غربی آن به مناقصه گذاشته شده است . اکنون برای ساخت قطعه سوم آزاد راه تهران شمال با فایناس خارجی در حال مذاکره هستیم .

  وی تاکید کرد : تا پایان سال جاری پیگیری‌ها برای این پروژه بصورت ویژه ادامه دارد . آزاد راه تهران - شمال با همکاری وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان اجرایی شده است .
  مطالب مرتبط

  دولت خدمتگزار یا دولت فرصت پرداز

  دولت خدمتگزار یا دولت فرصت پرداز

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در بخش دوم مصاحبه پیرامون حقوق شهروندی با دکتر پشت مشهدی به اقدامات عملی انجام شده و طرح هایی که در دست انجام است پرداختیم . ...

  |

  امضا پروتکل‌ گمرکی جدید در دومین اجلاس وزرای کریدور شمال - جنوب

  امضا پروتکل‌ گمرکی جدید در دومین اجلاس وزرای کریدور شمال - جنوب

  مشارکت و سرمایه‌گذاری آذربایجان در ساخت و توسعه راه‌آهن رشت - آستارا نشان از انگیزه بالای این کشور برای راه‌اندازی کریدور شمال - جنوب و رفع حلقه‌های مفقوده این کریدور است . آمادگی که امروز در میان اعضای مهم کریدور شمال - جنوب وجود دارد ، طی سال‌های اخیر کم‌نظیر است .

  |

  بررسی مشکلات فعالان اقتصای استان بوشهر در حوزه امور بندری

  بررسی مشکلات فعالان اقتصای استان بوشهر در حوزه امور بندری

  در خصوص رفع مشکلات مربوط به حوزه توسعه تجارت در حوزه بنادر کمک ها و اقدامات خوبی برای صورت گرفته که قابل تقدیر است . باید از همه ظرفیت‌‌ها برای حل مشکلات سایر بنادر موجود در استان استفاده شود تا شاهد رونق بیش از پیش این بنادر باشیم .

  |

  نظرات کاربران