در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم گسترش همکاری میان سازمان شیلات و سازمان بنادر


  خوشبختانه کارگروه‌های مشترکی را با کمک سازمان بنادر و سازمان شیلات تشکیل شده و این کارگروه‌ها موضوعات مختلف در بخش مربوط به بنادر صیادی ، شناورها و مدیریت ، حفاظت و ایمنی شناورها و ناوبری در دریا را هدایت و ساماندهی می‌کند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس سازمان شیلات ایران ضمن تاکید بر جایگاه ویژه سازمان بنادر در تهیه غذای سالم گفت : مدیریت ۱۱ هزار شناور صیادی با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی مقدور شده است .

  صالحی در حاشیه اولین همایش بین‌المللی اقیانوس‌شناسی در غرب آسیا ، گفت : از گذشته بین سازمان شیلات ایران و سازمان بنادر و دریانوردی همکاری‌های تنگاتنگی وجود داشته و باید گسترش یابد . امروزه بیش از ۱۱ هزار شناور صیادی در کلاس‌ها و اندازه‌های متفاوت بدون حمایت ، پشتیبانی ، کلاس‌بندی و تایید و مدیریت ناوبران ، امکان حضور در دریا را نخواهند داشت و ما این ظرفیت را با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی داریم .

  صالحی افزود : بزرگترین ناوگان دریایی را در خلیج فارس و دریای عمان امروز سازمان شیلات ایران و صیادان عزیز ما به خود اختصاص داده‌اند که ظرفیت بزرگی است . حضور سازمان بنادر و دریانوردی چه در مباحث مربوط به خود بنادر ، مجوز بنادر ، استفاده از مدیریت بنادر و چه در مباحث صیادی و شناورها بسیار مفید است . همچنین اگر امروز غذای سالم توسط صیادان از دریا صید می‌شود و در بنادر در سبد مردم قرار می‌گیرد ، جایگاه ویژه سازمان بنادر در تامین این غذای سالم بی‌بدیل است .

  رئیس سازمان شیلات خاطرنشان کرد : خوشبختانه کارگروه‌های مشترکی را با کمک سازمان بنادر و سازمان شیلات تشکیل شده و این کارگروه‌ها موضوعات مختلف در بخش مربوط به بنادر صیادی ، شناورها و مدیریت ، حفاظت و ایمنی شناورها و ناوبری در دریا را هدایت و ساماندهی می‌کند .
  مطالب مرتبط

  تشکیل کمیته راهبردی هوشمندسازی بنادر در سازمان بنادر و دریانوردی

  تشکیل کمیته راهبردی هوشمندسازی بنادر در سازمان بنادر و دریانوردی

  سازمان بنادر و دریانوردی پس از برگزاری اولین همایش بین المللی هوشمندسازی بنادر و با تشکیل شورای راهبردی هوشمندسازی بنادر ، مقرر کرد تا کلیه فعالیت های مرتبط با تبادل الکترونیکی اطلاعات ، منبطق با این دستورالعمل باشد .

  |

  قدردانی فرمانده کشتی گلف پیرل از اداره کل سازمان‌های تخصصی بین المللی سازمان بنادر

  قدردانی فرمانده کشتی گلف پیرل از اداره کل سازمان‌های تخصصی بین المللی سازمان بنادر

  این کشتی خدماتی با ۲ هزار تن ظرفیت و محموله اسید برای تزریق در چاه های نفت بود که خدمه آن به دلیل اختلاف بین مدیریت و مالک شناور دچار بحران شدند . به دلیل عدم دسترسی به ساحل ، اتمام آذوقه ، سوخت و قطع ارتباطات رادیویی این کشتی با مشکلات متعددی روبرو شد .

  |

  نظرات کاربران