در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بررسی افزایش اعتبار راه آهن اردبیل - میانه در بودجه ۹۷


  در چشم انداز توسعه شبکه ریلی کشور اتصال استان اردبیل به راه آهن در اولویت قرار دارد که با توجه به راهکارهای اندیشیده شده در رابطه با تامین مالی این پروژه با سرعت در حال ساخت است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ مدیر حوزه طرح های شرکت ساخت و توسعه در استان اردبیل گفت : در این بازدید افزایش اعتبار راه آهن اردبیل - میانه در بودجه ۹۷ مورد بررسی قرار گرفت که دکتر حاجی محمدی این پروژه را از اولویت های شبکه ریلی کشور بیان کرد .

  مشاور عالی سازمان برنامه و بودجه کشور در امور زیربنایی و عمرانی در سفر به استان اردبیل از پروژه راه آهن اردبیل - میانه بازدید کرد .

  در حاشیه این بازدید مدیر حوزه طرح های شرکت ساخت و توسعه در استان اردبیل گفت : علی اکبر حاجی محمدی در این بازدید در رابطه با افزایش اعتبار راه آهن اردبیل - میانه در بودجه ۹۷  تاکید کرد که سازمان برنامه و بودجه با نگرش افزایش اعتبارات به این پروژه توجه کرده است . همچنین تامین قسمتی از مطالبات پیمانکاران راههای شریانی استان و پروژه هایی که در پیوست ۱ قانون بودجه قرار دارند از دیگر مسائلی بود که دکتر حاجی محمدی در رابطه با انجام آن قول همکاری و مساعدت داد .

  وی راه آهن اردبیل - میانه را یکی از پروژه­های با اهمیت در کشور عنوان کرد و یادآور شد : این خط ریلی به طول ۱۷۵ کیلومتر  با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در زیرسازی در حال اجرا است که تاکنون ۴۴۰ میلیارد تومان در آن هزینه شده است .

  کاظمی اعتبار مصوب سال جاری این پروژه را حدود ۸۷ میلیارد تومان عنوان کرد که از این رقم حدود ۵۰ میلیارد تومان آن از محل اوراق اسناد خزانه اسلامی تخصیص داده شده است و برای اتمام آن به مبلغی معادل هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است .

  مدیر حوزه طرح های شرکت ساخت و توسعه در استان اردبیل ادامه داد : در چشم انداز توسعه شبکه ریلی کشور اتصال استان اردبیل به راه آهن در اولویت قرار دارد که با توجه به راهکارهای اندیشیده شده در رابطه با تامین مالی این پروژه با سرعت در حال ساخت است .
  مطالب مرتبط

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  به منظور تعامل با بخش خصوصی و انعکاس مشکلات و مسایل مرتبط فی مابین ، رییس انجمن شرکت‌های راهسازی ایران ، دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی و نماینده جامعه مهندسان مشاور نیز عضو شورای فنی شرکت بوده و در جلسات حضور خواهند داشت .

  |

  عزم و اراده محکم وزارت راه و شهرسازی برای حل مشکلات رانندگان و کامیونداران

  عزم و اراده محکم وزارت راه و شهرسازی برای حل مشکلات رانندگان و کامیونداران

  وقتی برای شرکت حمل و نقلی که در روز سه تا چهار بارنامه صادر می‌کند ، صرفه اقتصادی نداشته باشد به جای ۸ درصد کمیسیون قانونی ۲۰ تا ۳۰ درصد کمیسیون دریافت می‌کند . این ساختار باید اصلاح شود و اجزای حمل و نقل در جایگاه اصلی خودشان تعریف شوند .

  |

  برنامه‌ریزی برای افزایش ظرفیت حمل و نقل خطوط ریلی بنادر جنوب کشور

  برنامه‌ریزی برای افزایش ظرفیت حمل و نقل خطوط ریلی بنادر جنوب کشور

  دولت و بخش خصوصی می‌توانند در کنار یکدیگر با همکاری با یکدیگر از سد تحریم‌ها عبور کنند و بخش خصوصی در این موقعیت باید ماموریت‌هایی را بر عهده بگیرد که این ماموریت‌ها با تعامل و همکاری شکل خواهد گرفت .

  |

  نظرات کاربران