در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • روند عادی پروازهای فرودگاه اهواز با کاهش گرد و ‎غبار


  صبح امروز ، وقوع پدیده گرد و غبار در استان خوزستان تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی چند شهر در این استان را به همراه داشت و برخی پروازهای چند فرودگاه در این استان را لغو و یا با تاخیر روبه‎رو کرد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل فرودگاه‎های استان خوزستان با اعلام اینکه میزان دید افقی در فرودگاه اهواز به ۱۲۰۰ متر رسیده است ، از انجام پروازهای فرودگاه اهواز خبر داد .

  محمدرضا رضایی با اعلام این خبر گفت : در حال حاضر تمامی پروازهای فرودگاه اهواز در حال انجام است و هیچ گونه تاخیر یا لغو پرواز نداریم . پیش از ظهر امروز به دلیل شرایط نامساعد هوا و وجود گرد و غبار شدید در استان ، یک پرواز از شرکت هواپیمایی تابان با شماره ۶۲۴۶ به مقصد تهران لغو شد .

  وی همچنین از تاخیر در دو پرواز دیگر این فرودگاه خبر داد و گفت : پرواز شرکت هواپیمایی آتا از اهواز به مقصد مشهد و پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر از فرودگاه اهواز به مقصد تهران نیز به دلیل گرد و غبار شدید در فرودگاه اهواز و دید پایین با تاخیر صورت گرفت .

  مدیرکل فرودگاه‎های استان خوزستان ادامه داد : همچنین یک پرواز از بندرعباس به مقصد اهواز در حال پرواز بود که به دلیل شرایط نامساعد هوا در فرودگاه اصفهان نشست . به گفته او ، پس از مساعد شدن هوا ، این پرواز موفق به فرود در فرودگاه اهواز شد .

  رضایی با بیان اینکه در حال حاضر میزان دید افقی در این فرودگاه ۱۲۰۰ متر است ، افزود : بر اساس پیش‎بینی سازمان هواشناسی ، این وضعیت تا سه الی چهار ساعت آینده ادامه خواهد داشت .

  گفتنی است ، صبح امروز ، وقوع پدیده گرد و غبار در استان خوزستان تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی چند شهر در این استان را به همراه داشت و برخی پروازهای چند فرودگاه در این استان را لغو و یا با تاخیر روبه‎رو کرد .
  مطالب مرتبط

  بازخوانی روند کار هواپیمای فلایت چک و تشریح ویژگی های منحصر به فرد آن

  بازخوانی روند کار هواپیمای فلایت چک و تشریح ویژگی های منحصر به فرد آن

  خلبانی کاری پرخطر با ریسک بالاست و در هواپیمای فلایت چک درجه ریسک و خطر پذیری بسیار بالاتر است و دشوارترین خلبانی غیرنظامی را شامل می شود. مسیرهای پروازی هواپیمای فلایت چک را خلبان دیگری نمی رود زیرا باید در پایین ترین ارتفاع ها مشخصات سیستم ها را دریافت کند.

  |

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  در حال حاضر در فرودگاه بین المللی آیت‌الله آیت‌اللهی لارستان به صورت هفتگی ۳ پرواز در مسیر تهران – لار – تهران ۵ پرواز در مسیر شارجه – لار – شارجه ، ۳ پرواز در مسیر دبی – لار – دبی ،۲ پرواز در مسیر کویت – لار – کویت و یک پرواز در مسیر قطر – لار – قطر و یک پرواز در مسیر اهواز ...

  |

  رفتار انسان ، عامل اصلی تغییر اقلیم

  رفتار انسان ، عامل اصلی تغییر اقلیم

   به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست اطلاع رسانی و آموزشی هیأت بین الدولی تغییر اقلیم امروز در محل سازمان هواشناسی در تهران برگزار شد .

  |

  نظرات کاربران