در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برگزاری دوره مدیریت اپرون در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)


  در این دوره مدیران و متخصصین امور عملیات فرودگاهی و شرکتهای هندلینگ حضور داشته و طی هفته آینده توسط استاد و مدرس ACI و به میزبانی معاونت امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار می شود‌ .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ مهدی علی عسگری عضو هیئت مدیره و سرپرست معاونت امور فرودگاهی از برگزاری و آغاز دوره مدیریت اپرون که توسط اساتید بین المللی و متخصیصن هوانوردی ، طی هفته آینده در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ؛ خبر داد .

  عضو هیئت مدیره و سرپرست معاونت امور فرودگاهی افزود : دوره مدیریت اپرون یکی از دوره های حرفه ای بین المللی ارائه شده توسط ACI است که طی پنج روز و به مدت چهل ساعت توسط اساتید برجسته بین المللی تدریس میگردد .

  وی با اشاره به اینکه متخصصین هوانوردی محوطه اپرون را تحقیقا و بر اساس آمار ، خطرناک ترین محوطه فرودگاه می دانند ، اظهار داشت : چرا که هواپیماها ، خودرو ها تجهیزات و وسایل و افراد مختلف با شرح وظایف مختلف در این محوطه گرد هم آمده و هریک کار خود را بر دیگری ارجح میداند ، که تقریبا تمامی این موارد تحت فشار برای انجام وظایف بموقع و دقیق خود هستند . در چنین شرایطی اینکه بدانیم چگونه مجموعه این فعالیتها را مدیریت کنیم نه تنها از منظر کاهش سوانح بلکه افزایش کارایی و یفیت خدمات ارائه شده از جمله اهداف اصلی دوره آموزشی مدیریت اپرون است .

  علی عسگری ، سرپرست معاونت امور فرودگاهی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را بدین شرح اعلام کرد :

  ۱- طراحی استراتژی و دستورالعملهای ایجاد یک واحد مدیریت اپرون

  ۲- چگونگی اجرای این استراتژی و دستورالعملها

  ۳- استفاده از تجربیات مختص هر فرودگاه در اجرای مدیریت اپرون

  ۴- چگونگی آدیت کاربران اپرون

  ۵- تهیه یک طرح جهت تغییر وضعیت کنونی اپرون مطابق با نیازهای آینده

  گفتنی است در این دوره مدیران و متخصصین امور عملیات فرودگاهی و شرکتهای هندلینگ حضور داشته و طی هفته آینده توسط استاد و مدرس ACI و به میزبانی معاونت امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار می شود‌ .
  مطالب مرتبط

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  استقرار نظام لجستیک از مهم‌ترین ماموریت‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  ایران با بحران لجستیک روبرو است و این یکی از چند بحران بزرگ کشور است . نبود نظام لجستیک یکی از علل هزینه های بسیار زیاد در کشور است . حتی می‌توان ترافیک شهرهای بزرگ را نیز با نبود نظام لجستیک مرتبط دانست .

  |

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  لزوم اطلاع از وضعیت پروازهای ۱۴ خرداد قبل از عزیمت به فرودگاه امام خمینی (ره)

  با توجه به اعمال محدودیت های ترافیکی در روز ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ همان روز در آزادراه تهران - قم مسافرانی که عازم فرودگاه هستند باید از آزادراه تهران - ساوه به فرودگاه امام تردد کنند .

  |

  نظرات کاربران